V kalendářním létě, které právě skončilo se naši veteránští borci zúčastnili několika závodů, kde většinou uspěli velmi dobře.

Výsledky a fotografie můžeme většinou najít na internetu.

8.7. při Západočeské veteraniádě se Milan zlepšil ve vrhu koulí a dosáhl i letošních nejlepších výkonů v disku a oštěpu. Na stejných závodech uspěl také Miloslav letošním nejlepším výkonem v kouli a dalšími dobrými výkony.

15.7. na Mistrovství Slovenska (mimo soutěž) si vytvořil Miloslav letošní nejlepší výkon v hodu oštěpem a uspěl i v trojskoku.

22.7. se v Litomyšli konalo mezistátko se Slovenskem ve skokanských disciplínách, kde jsem byl 3. ve výšce a 4. v trojskoku a pomohl našemu mužstvu dvěma body k vítězství.

5.8. Libeňská skokanská veteraniáda byla na našich stránkách AC PRAHA 1890 dobře popsaná již dříve

2.9. Mistrovsví ČR veteránů se úspěšně zúčastnili pouze 4 borci AC PRAHA 1890 ve čtyřech disciplínách a získali 6 medailí : v dálce Jirka 1. (viz foto), v trojskoku jsem byl 1. a Miloslav 3., ve výšce Miloslav 2. a já 3. a v běhu na 3 km překážek Kamil 3.

10.9. tradiční speciální víceboj Šumperský Šikula byly opět krásné závody, na kterých jsme si Kamil, Miloslav a já dobře prověřili výkonnost i bez velkých ambicí na umístění. Navíc jsme si odvezli bohatou odměnu a pěkné vzpomínky i na závěrečné chutné posezení.

Zanedlouho nás všechny pardály AC čeká ještě několik závodů na dráze :

30.9. Libeňská běžecká veteraniáda na AC

7.-8.10. Mistrovství ČRveteránů v 10boji v Litomyšli

14.10. Mistrovství ČR veteránů v klasickém 5boji na Kotlářce

15.10. Smíšený víceboj na Kotlářce

Už se těšíme na naše další setkávání

PERO

Související příspěvky