Přípravka si zaslouží pochvalu

Jak již bývá příjemným zvykem, i letos si malí atleti zpestřují tréninky závody s jinými oddíly, konkrétně se jedná o dnes už tradiční víceboje „Severu“. Druhé kolo se konalo ve středu 5. června 2024 na hezky připraveném hřišti AŠK Mazurská. Krom našeho oddílu a Mazurské se o umístění pralo i družstvo SK Míle. Závodilo se v běhu na 60 m, skoku dalekém i hodu míčkem. Na závěr se běžela štafeta, při které se krásně projevila oddílová pospolitost a fandilo se ostošest.

Počasí přálo výkonům a určitě nejen ono měla za důsledek, že jsme se hned několikrát objevili na stupních vítězů. Za mladší přípravku zde ve všech disciplínách vynikla naše stálice Eliška Rýdlová, sekundovali ji František Dluhoš s Maxem Touretem. Ve štafetě je ještě doplnila Ela Dvořáková, která si ji zaběhla hned dvakrát, jelikož ještě vypomohla štafetě SK Míle, a oba své běhy proměnila v umístění.

I závodníky starší přípravky jsme několikrát zahlédli na stupních vítězů. Vliv na tom mělo umístění Zorky Knorové, Mayi Kottnauerové a navrátivšího se Tondy Holíka. Závěrečná štafeta tomu dodala ještě blyštivější punc, kdy Maty Touret svým neuvěřitelným finišem zajistil svým štafetovým parťákům Zorce Knorové, Maye Kottnauerové a Vojtovi Cihelkovi první místo.

Všem moc gratulujeme. Krom výše popsaných umístění jsme obsadili i několik smolných míst těsně pod stupni. Ale i každý výkon, při kterém se člověk snaží co nejvíce, je hoden obrovské pochvaly.

Lenka Hanušová

výsledky, fotky

Související příspěvky