AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

výsledky     foto2     foto

Úspěšné děti v Ďáblicích

Letošnímu vodáckému přespolnímu běhu v Ďáblickém háji přálo počasí. Bylo listopadově, přesně 6. 11 2016, takže chladněji, ale kromě pár kapek byl vlastně vodácký běh na suchu. Občas problesklo i slunce. Soutěžícím i přihlížejícím šustilo pod nohami spadané listí, spousta ho ovšem na okolních stromech ještě zůstala, a dodávalo všemu krásnou podzimní atmosféru.

Očekávala jsem, že se běhu zúčastní více naší drobotiny už proto, že start měli vlastně všichni "za humny". Nakonec dorazilo šest dětí.

Dle věku byly děti do 10 let rozděleny na kategorie starší holky a kluci (ročník 2006-2007), holky a kluci (ročník 2008-2009) a mladší holky a hoši. Startovalo se po dvojicích s intervalem 30 s, takže konečné výsledky byly známy až v samotném závěru.

Naši mladí závodníci, kteří přišli a vyrazili na trať, byli hodně úspěšní. Nejlépe se umístila Emička Šárová, která v kategorii holek doběhla na úžasném druhém místě. Hned za ní jako třetí skončila Evička Ellederová. Druhý bronz, tedy třetí místo, získal mezi mladšími hochy bojovník Péťa Šára. Bramborovou medaili, a ta se také cení, patřila mezi kluky Milanu Gjorgjievovi. A 6. místo Davida Elledera a 8. místo našeho "nováčka" Vaška Marka také zaslouží uznání.     

Aby byl výčet úplný, zmíním i ostatní závodníky z našeho oddílu. Jako jediná startující dorostenka běžela trať dlouhou 1 km Maruška Hochmanová. A že ani trenérky se dlouhých běhů nebojí, dokazuje Lenka Křížová, která se na trati 5 km umístila ve své kategorii těsně čtvrtá. A Pavel Šára, ten jako příkladný vzor pro své děti začíná být i běhající legendou. V celkovém pořadí na trati 5 km obsadil 3. místo, přičemž svoji kategorii (veteráni 40 let) vyhrál! 

EM


  

 

 Komentáře

přidat

Zatím není žádný komentář, buď první!

zpět