AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

výsledky     foto     foto EM

Čekaly na nás osobáčky

Za chladného a místy deštivého počasí čekalo na  naše mladší žactvo Semifinále A Přeboru Prahy družstev. Konalo se na stadiónu ASK Slavia 14.9.2017. Současně probíhaly Semifinále B a C na  USK Praha a SK ZŠ Jeseniova. Na Slávii se sešlo 11 družstev a v každé disciplíně se udělovaly body do 10. místa.

Naše účast opět nebyla velká, děti chyběly hlavně z důvodu nemoci. S trenérkou Evou jsme na závody doprovodily 4 děvčata a 6 chlapců. Pro dobré umístění družstva je to velmi málo, ale v rámci jednotlivců podali velmi dobré výkony, opět padaly pěkné osobní rekordy. Skončili jsme na 9.místě.

Nejúspěšnější závodnicí byla Anička Hochmanová, která ve vrhu koulí vybojovala krásné 4. místo, ve  výborném osobáku  8,85 m a k tomu ještě přidala 9. místo v hodu kriketovým míčkem . Pro družstvo získala skvělých 9 bodů, celkem jsme jich měly 16. Patří ji velká gratulace.

Pěťa Vajsochr získal 2 body v běhu na 150 m a z běhu na 60 m si odnesl 1 bod, ale opět si vylepšil čas na 9,04 – sprinty jsou jeho parádní disciplíny. Běžecky se stále zlepšuje Ondra Kohl, který si posunul osobák v běhu na 800 m na 2:52,48  a také v dálce zaznamenal zlepšení na 3,64 m a získal 2 body pro družstvo. Do bodového hodnocení ještě po 1 bodu přispěli – Vláďa Pravenec za 60 m př. také si vylepšil čas na 13,88, dále Martin Lachman v hodu kriketovým míčkem a Kája Hrušková z dálky – také novým rekordem 3,64 m.

Za reprezentaci AC ještě nastoupili Táňa Rezková a Jáchym Rys,poprvé  k běhu na 800 m a oba si vedli dobře ,k tomu si oba hodili kriketovým míčkem. Terezka Bulvasová opět nastoupila, jako jediná z našich děvčat na 60 m př. a také zaznamenala svůj nejlepší čas 14,36  a k tomu si skočila do dálky.  Radost jsem měla z Filipa Řeháka, který družstvu na jaře velmi chyběl kvůli nemoci a zde nastoupil k běhu na 60 m a 150 m.

Všichni zasluhují velkou pochvalu a gratulaci k dosaženým výkonům, děkuji Evě, a rodičům, kteří na Slávii dorazili a fandili nejen svým dětem.        

Zouharová Alena                                      FINÁLE C 21.9.2017


  

 

 Komentáře

přidat

Zatím není žádný komentář, buď první!

zpět