výsledky    foto

PŘEBOR PRAHY v přespolním běhu a Podzimní běh OLYMPU

Za příjemného podzimního počasí se 5.11.2016 konal v areálu atletického stadiónu Olympu ve Stromovce přespolní běh o Přeborníka Prahy v kat. mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu a žactva.

I my jsem zde měli své zástupce, kteří usilovali o medaile v rámci Přeboru.

A od medailí neměli daleko, naše talentovaná dorostenka Maruška Hochmanová a stále se lepšící Pavel Šára, oba skončili na pěkném 4. místě.

Další dorostenka Lenka Panýrková si doběhla pro místo 9., je to naše naděje ve sportovní chůzi Ve starších žácích dobře běžel Albert Kudela – byl to jeho první start za náš oddíl a skončil uprostřed startovního pole na místě 15. Mezi mladšími žákyněmi jsme měli Terezku Bulvasovou a Lucku Slonkovou. Pro obě děvčata  byla trať dlouhá, ale i tak jim patří velká pochvala za bojovnost.

V kategorii mladších žáků startovali Jakub Maršálek a Filip Řehák. Kuba je výborný běžec a jeho 16. místo z 50 startujících je velmi pěkné. Filip i Terezka mají velkou výhodu, příští rok budou ještě startovat v této kategorii a k nim se přidá Ondra Kohl, který nemohl bojovat o umístění v rámci Přeboru. Je ročník 2005 a tak startoval v Přípravce III v rámci Podzimního běhu Olympu. Jeho umístění na 16. místě je  velmi dobré.

Na závěr závodů jsme se dočkali úspěchu od Pavla Šáry, který ve své věk. kategorii 40 – 49 let si doběhl pro skvělé 1. místo – gratulujeme. Pavel běžel ve výborné společnosti reprezentantů v desetiboji Jana Poděbradského a olympijského vítěze a světového rekordmana Romana Šebrleho. I Roman startoval v roce 2008 na našem závodě BĚH MÁCHALKOU.