AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Předposlední vrcholnou, halovou akcí pro naše mladé závodníky, byl Přebor Prahy staršího žactva. Pro několik absencí, z důvodu studijních, lyžařskému výcviku či nepravidelné docházce na trénink, náš oddíl hlásil tři zástupce.

Pořadatel vybral pouze dva, i když na čtyři disciplíny. Na šedesátce měl barvy AC hájit Dominik Podlena. Avšak pár dní před přebory se při fotbalu zranil, a tak jsme jeho účast ze zdravotních důvodů zredukovali na 150 m a 300 m. Stopadesátku běžel zadrženě, ale přesto v novém os. rekordu 19,42. Druhý den k závodu nenastoupil. Je lepší zranění léčit, než aby vznikly horší problémy.

V běhu na 3000 m AC Prahu reprezentoval Štěpán Veleta. Štěpán zatím není našim kmenovým členem. Hraje baseball a chodí do sportovního kroužku při škole Na Šutce, k panu Janu Krupičkovi. Bývalý člen AC. Už v loňském roce Štěpán výrazně pomáhal našemu družstvu ml. žáků. Ale vraťme se k závodu. Štěpán vyběhl opatrněji a postupně svoje tempo zvyšoval. Pomalu se posouval přes své soupeře a závod zakončil skvělým finišem. Výsledný čas 11:08,3 a výborné čtvrté místo mezi Pražáky ukazuje, že jak ve svém milovaném baseballe, tak i v atletice, může dosáhnout skvělých úspěchů.

Oběma závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

F.Z.


  

 

 Komentáře

přidat

8bftja
w7clke(at)gmail(dot)com http://Paicteptnat.com
22.6.2017
Paicteptnat
fw9veie2a7l40uzykn

 

zpět