výsledky     foto

ZUZKA, FILIP A LUKÁŠ NA PŘEBORU PRAHY MLADŠÍHO ŽACTVA – 2.DEN

30.9.2020 se konal 2. den Přeboru Prahy mladšího žactva a opět, zde byly vidět bílá tílka s červenou šerpou AC PRAHA 1890.

Čerstvá Přebornice Prahy, vítězka běhu na 60 m Zuzka Wolfová startovala ve své oblíbené disciplíně 60 m překážek. Patřila opět mezi favoritky na titul a medaile, patří jí tabulkové 3. místo v Praze /9.84/. Nejdříve proběhly rozběhy, kde Zuzka vyhrála svůj rozběh časem 9.99 a kvalifikovala se do FINÁLE A. Ve finále nechyběly její největší soupeřky a jen malé zaváhaní na startu jí připravilo o další medaili, doběhla na skvělém 4. místě časem 9.98 s. Talentovaná Zuzka Wolfová na tomto Přeboru předvedla vynikající výkony a od října přechází k trenérovi Fandovi Zouharovi, který ji povede k dalším metám.

V té samé disciplíně, ale u žáků nastoupil Lukáš Michetschläger, který z rozběhu časem11.78 zůstal kousek od osobáku /11.69/ a na postup do dalších finálových bojů to nestačilo. Nevadí, s jeho vystoupením jsem spokojená, zaběhl to na co tréninkově má a i on bude od října přecházet do nové tréninkové skupiny staršího žactva, kde ho trenéři povedou opět k dalším pěkným výkonům.

Filip Forejt, včera finálové umístění ve vrhu koulí 3 kg a 7. místo, nyní startoval v běhu na 150 m. Je to jeho oblíbená disciplína a na tomto Přeboru mu vyšla velmi dobře. Konečně padla časová hranice 22 s a výsledný čas 21.67 je jeho nový osobní rekord – skvělé.  Filipovi jdou velmi dobře i další disciplíny, ale mohl startovat pouze ve dvou. Také bude přecházet do nové skupiny staršího žactva a i on nám bude určitě příští rok předvádět bezva výkony.

Děkuji všem našim atletkám a atletům : Zuzka, Klárka, Filip, Vašek, Lukáš, kteří AC vzorně reprezentovali a gratuluji  jim k jejich předvedeným výkonům. Opět to byl pro mě a trenérku Magdu příjemně strávený čas s atletikou.

Děkuji také fanouškům, kteří opět nechyběli a fandili naším barvám.