výsledky     foto

ZLATÁ ZUZKA WOLFOVÁ NA PŘEBORU PRAHY MLADŠÍHO ŽACTVA

Na stadionu Atletika Hostivař probíhá v těchto dnech 29. a 30.9.2020 Přebor Prahy mladšího žactva. Naše skupina mladšího žactva zásluhou Zuzky Wolfové přidává do sbírky další Přebornický titul v letošní sezoně, která je pro náš oddíl velmi úspěšná.

Zuzka vstupovala do tohoto Přeboru s nejrychlejším časem v Praze v běhu na 60 m a v přímém souboji porazila své největší rivalky. Nejdříve nastoupila do l. rozběhu, který vyhrála časem 8.21 a ze všech rozběhů měla nejrychlejší čas. A pak už jsme netrpělivě čekali na VELKÉ FINÁLE a vyšlo to parádně. Zuzka hned od startu se ujala vedení a až do cíle to byl její závod, vylepšila si čas na 8.13, kousek od osobáku 8.09.

Dnes také startovala Klárka Vlasáková ve vrhu koulí 2 kg a obsadila pěkné 5. místo výkonem 10.66.

V této disciplíně, ale s váhou 3 kg, startovali další naši atleti úspěšnější Filip Forejt, který se probojoval do finále a potěšil nás 7. místem – výkon 9.53 na úrovni osobáku /9.61/ a potvrdil, že patří do širší špičky v Praze. Zítra ho čeká běh na 150 m a i tady věřím, že se Filipovi povede velmi dobře. Vašek Marek skončil těsně za finálovou osmičkou na 9. místě, výkonem 9.13., pro mě, ale doufám, že i pro Vaška to není žádné zklamání naopak, nikdy bych nevěřila, že právě v této disciplíně bude startovat na Přeboru Prahy. O tom už jsem psala v jiném článku.

Zítra nás čeká 2. den Přeboru a já se těším spolu s trenérkou Magdou, kolik radosti nám zase naši svěřenci nadělí. Opět startuje zlatá Zuzka, poběží 60 m překážek, ty také poběží Lukáš Michetschläger a na start 150 m se postaví Filip.