výsledky     foto

Radost na Kotlářce

Na stadiónu Kotlářka se ve dnech 7. – 8.6.2017 konal Přebor Prahy mladšího žactva na dráze. Sešli se zde nejlepší žáci a žákyně z pražských oddílů, aby bojovali o Přeborníka Prahy a medaile. AC reprezentovali Terezka Bulvasová, Kája Hrušková, Ondra Kohl a Péťa Vajsochr.

Jako první ke své disciplíně k rozběhu na 60 m nastoupil Péťa, nevedl si špatně, čas okolo svého osobáčku, ale na další postup do finále to nestačilo.

Dalším naším závodníkem byl stále se lepšící Ondra, který poprvé nastoupil na běh 1500 m a i když s touto tratí nemá žádné zkušenosti, vedl si po taktické stránce velmi dobře. Rozvrhl si síly, v závěru ještě předvedl finiš a byl z toho velmi pěkný čas 5:31,38 min.

Pak už nastoupila naše děvčata k běhu na 300 m. V  soutěži družstvech  se tato trať neběhá, byla to pro ně premiéra. Lépe si vedla Kája, ale I Terezka bojovala, jako lvice.

Téměř na závěr časového pořadu, zaklekl ještě jednou do bloků Péťa. Také na 300m a to co předvedl byla paráda. Skvělým zrychlením na posledních 80 m se dostal do čela a svůj běh s přehledem vyhrál.

Medaile jsme sice nezískali, ale naši mladí atleti a atletky měli velikou radost ze svých výkonů, fandili si a já jim přeji, aby je atletika ještě dlouho bavila a těšila