výsledky

Stříbrná a bronzová radost Dominika Podleny

Ve dnech 28. a 29.5. 2015 se na stadiónu Kotlářka konal Přebor Prahy mladšího žactva. Také my jsme zde měli své zástupce, kteří bojovali o cenné medaile.
Talentovaný Dominik Podlena předvedl vynikající výkony a získal 2 medaile. Stříbrnou medaili a 2. místo v běhu na 300 m v novém osobním rekordu 43,59, v průběžných tabulkách 11. místo v České republice. V hodu kriketovým míčkem vybojoval 3. místo a bronzovou medaili opět v osobním rekordu 57,58 m.
Další medaile jsme pro AC nezískaly, ale naše mladé atletky si vytvořily nové osobní rekordy. Sprintérka Klárka Hrdličková nejdříve nastoupila na 60 m – čas 9,27 a na trati 150 m pěkné zlepšení na 22,02. Na 800 m nastoupily Verča Hanušová, která doběhla na 11. místě ve velmi dobrém čase 2:49,64 a Gabča Řeháková čas 3:09,96 zlepšení o téměř 10 vteřin. Další její disciplínou byla výška, kde skočila 115 cm, nebyla daleko od osobáku /120 cm/, bojovala, ale již byla znát únava z dvoudenního zápolení. Jako poslední z našich atletů ke své disciplíně hodu kriketovým míčkem nastoupila Adélka Špičková, každým pokusem se zlepšovala a osobní rekord si posunula na 31,38 m.
Ještě jednou vám všem moc gratuluji a děkuji za krásné dva dny na závodech, byli jste skvělí. Velké díky také patří vašim rodičům, kteří se přišli podívat a fandili vám.