AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 výsledky

Úspěšné vystoupení Táni a Kryštofa na Přeboru Prahy mladšího žactva 

Výborná reprezentace oddílu v podání Táni Rezkové a Kryštofa Uchytila na halovém Přeboru Prahy mladšího žactva. Závody se konaly v hale na Strahově ve dnech 27.2. – 28.2.2019.

Pražská základna mladšího žactva je velká a proto na tento Přebor Prahy probíhá výběr technickým delegátem, mladí atleti a atletky musí mít zaznamenaný výkon z předchozích závodů v hale z r. 2019. To vše Táňa i Kryštof splňovali a kvalifikovali se do běhu na 800 m.

Nejdříve do bojů o Přeborníka Prahy na 800 m nastoupila Táňa, běžela v 1. běhu, který byl nejrychlejší  / celkem 4 běhy/, nasazuje se podle nahlášených časů. Táňa měla velkou trému, ale to k závodu patří, a běžela skvěle. Doběhla na výborném 5.místě, vytvořila si nový osobní rekord 2:44.15. V dalších bězích nebyly závodnice, které by Tánin čas překonaly a tak Táně patří 5. místo  v Praze. Startovalo 30 závodnic.

Hned po děvčatech v této disciplíně nastoupili chlapci. Kryštof má srdce velkého bojovníka a i když se během závodu nevyhnul strkanicím, jeho skvělé  4. místo v Praze a vynikající osobák 2:34.10  je super. I on běžel v 1. nejrychlejším běhu, /také 4 běhy a 30 startujích/.

Táňa i Kryštof svými výkony potvrdili, že patří v běhu na 800 m mezi nejlepší v Praze.

Moc gratuluji a děkuji za krásný sportovní zážitek – hezký vstup do sezony 2019.

Alena Zouharová  

 


  

 

 Komentáře

přidat

Zatím není žádný komentář, buď první!

zpět