AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

výsledky     foto

Nejlepší výkony na Kotlářce

18.5. 2017 družstvo mladšího žactva v počtu 3 děvčat a 6 chlapců nastoupilo na stadiónu Kotlářka  ke 2. kolu kvalifikace Přeboru Prahy -  skupiny C. Jak dopadlo družstvo ještě nevíme, ale v počtu ve kterém jsme závodili, zřejmě žádný posun v tabulce nenastane. Měly jsme děti na škole v přírodě, další jsou nemocní nebo se léčí po úrazu.

Hned na začátku se běžely smíšené štafety /2 děvčata + 2 chlapci/. Naše jediná štafeta běžela ve složení: O.Kohl – A. Hochmanová – T. Bulvasová – P. Vajsochr. U jedné předávky jsme dost ztratily a výsledný čas stačil jen na pár bodíků.

A pak už postupně děti nastupovaly k jednotlivým disciplínám. Nejvíce se dařilo Aničce Hochmanové, která zvítězila v hodu kriketovým míčkem a navíc si hodila nejlepší výkon  35,30 m  - skvělé. Další pěkné umístění zaznamenala  Adélka Maříková ve vrhu kouli 2 kg– výkon  7,09 m ji zajistilo 4. místo. K běhu na 600 m nastoupil náš výborný běžec Ondra Kohl, bylo z toho další běžecké zlepšení na 1:56,65 min. a 6. místo. Rychle běžel Péťa Vajsochr 60 m, 7. místo a čas  9,12 – velmi příjemné překvapení, máme tu nadějného sprintera. Gratulace k osobnímu zlepšení patří Terce Bulvasová v běhu na 600 m 2:11,82 min. a v krikeťáku 20,69 m Dále chválím naše nové posily Jakuba Švarce, Jáchyma Ryse, Matyho Vokurku  a nejmladšího Vojtíka Ptáčka. 

Všem děkuji za vzornou reprezentaci AC.

Všechny výkony a umístění ve výsledcích.

 

Alena Zouharová 

 

Loading images
Loading images


  

 

 Komentáře

přidat

h6a57m
vnkuol(at)gmail(dot)com http://Paicteptnat.com
22.6.2017
Paicteptnat
tm8rypt5wl1xnrldpl

zpět