výsledky

2. kolo MPD mladšího žactva, skupiny B – atletický dvojboj

Na atletickém stadionu SK ZŠ Jeseniova se 14.5.2015 konalo 2. kolo mladšího žactva. K bojům o důležité  body pro naše družstvo nastoupilo 12 atletek a atletů. Závody proběhly za pěkného slunečného počasí a velké podpory rodičů.

Každý se musel zúčastnit některého dvojboje: kriket – 600m, 60 m – výška, 150 m – koule nebo 60 m př. – dálka. Tento poslední dvojboj jsme zatím neobsazovali, musíme ještě dost potrénovat překážky. Snad 11.6. 2015 v Radotíně na 4. kole.

Bodové výsledky za družstvo jsme ještě neobdržela a proto bych se ráda zmínila o jednotlivých výkonech našich závodníků.

Skvělý výkon podal Dominik Podlena v hodu kriketovým míčkem 54,50 m a obsadil 1. místo.

K tomu si zaběhl 600 m, časem 1:59,06 a patřila mu 5. příčka.5. místo také obsadila pěkným výkonem v hodu krikeťákem Adélka Špičková 26,78 m. A do třetice hezké 5. místo Štěpána Lebedy ve vrhu koulí 5,88 m. Další velkou radost nám udělala Klára Hrdličková, která si ve sprintu na 60 m doběhla pro výborné 3.místo časem 9,33. Ve výšce skončila 13 výkonem 110 cm. O obrovské překvapení se postarala Gabča Řeháková, když ve výšce zdolala 120 cm a bylo z toho 6. místo a k tomu přidala 10.místo ze 60 m – 9,72. Matyáš Mentlík si na 150 m vybojoval úžasné 4. místo – 23,73.

Ve štafetě na 4 x 60 m 8. místo ve složení: G.Řeháková-K.Hrdličková-M.Mentlík-D.Podlena, čas 36,16.Pokud se nám příště podaří zlepšít předávky, určitě to bude lepší, rychlí jsme dost.