výsledky ml.žáci     výsledky ml.žákyně     body

Do obory na přespolní běh a za medvědím česnekem

Družstvo mladšího žactva má za sebou I. kolo pražské soutěže. Naši mladí atleti a atletky nastoupili 5.4.2017 k přespolnímu běhu v oboře Hvězda. Tohoto běhu se zúčastnili 3 děvčata  a 4 chlapci. Neměli jsem sice 100% účast, za družstvo mohlo startovat 6 žákyň a 6 žáků, ale ti co se postavili na startovní čáru a vydali se na trasu cca 1650 m dlouhou, moc chválím a gratuluji k dosaženému umístění.

V každé kategorii se přidělovaly body do 48.místa. Zde startovali i závodníci, kteří běželi mimo tuto soutěž, uvádím umístění dle bodování.

Nejúspěšnějším naším závodníkem byl Ondra Kohl, který získal skvělých 30 b.   a 19. místo, benjamínek Táňa Rezková /r.2006/mě velmi překvapila svým během, kterým vybojovala 23 b. a 26. místo,o bod méně měl Honzík Slaba 22 b. a  tím 27. místo. Téměř za sebou doběhly Terezka Bulvasová 18 b.- 31. místo a Kája Hrušková 16.b. - 33.místo. Filip Řehák za 39. místo obdržel 10 b. Těsně body unikly Péťovi Vajsochrovi 52. místo, moc by si je zasloužil, jsem moc ráda, že to Péťa dal a že už ví, že i dlouhý běh zvládne bez problému.

Bylo to velmi pěkné závodní odpoledne. Děti byly skvělé, podporovaly se, vzájemně si fandily a byly spokojené se svými výsledky. Při odchodu z obory Hvězda, jsme si natrhali medvědí česnek.

Je jen škoda, že se tohoto atletického odpoledne nezúčastnilo více dětí z naší skupiny.