foto      foto MS    výsledky

Je, je, je nás jedenáct, ...

Letošní krásná Pražská veteraniáda byla ve znamení vedra, výborných výkonů a největší klubové účasti veteránů také tentokrát z AC PRAHA 1890. Kromě mnoha závodníků z celé ČR a sedmi závodících mužů i v našich krásných desech z AC, rozhodcovali také Alena Zouharová s Petrem Mrázem a pořádali Jana Zemanová s Lubošem Vonáškem.

Oba sprinty vyhrál a na stupních vítězů byl nejvíce oslavovaný nejstarší závodník Josef Neček. Svými výkony i umístěními byli také úspěšní masters Vláďa Doboš, Emil Fuhrmann, Jarda Chaluš, Vláďa Srb, Luděk Urban i moje maličkost. Z 18-ti startů v 9-ti disciplínách jsme získali 7 medailových umístění, 7 nejlepších výkonů podle věkových kategorií a dosáhli jsme 10-ti nejlepších letošních osobních výkonů. Oficiální výsledky vydá pořadatel již brzy, naše nejlepší výkony budou na AC vyvěšené na nástěnce.

Dalším veteránským závodem na dráze bude největší sešlost masters ČR 3. července v Šumperku při Mistrovství republiky. Propozice i s odkazem na přihlašovací formulář a seznam registrovaných jsou v příloze a také běží na : https://www.atletika.cz/_sys_/FileStorage/download/18/17357/prop_20210703_mcr_sumperk.pdf

Byli bychom rádi, kdyby mezi námi v Šumperku naši AC PRAHA 1890 reprezentovaly i naše masters ženy, které mají ještě větší předpoklady nejen na přední umístění.