AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 výsledky Šikula     foto Šikula     výsledky LSV

Naši veteráni se stále činí

Před dvěma týdny jsme se s Kamilem Vrátným vypravili do Šumperku na 20. ročník víceboje "ŠUMPERSKÝ ŠIKULA" (26.7.). Neprohloupili jsme, byly to moc pěkné a početně obeslané závody.

Nevyhráli jsme a nezískali jsme zlatou sošku Šikuly - jak bychom mezi vynikajícími vícebojaři mohli. Ale kromě pěkných zážitků jsme si vytvořili několik "letošňáků". Kamil v běhu na 60 m, ve skoku do výšky (vyhrál) i v hodu oštěpem. A moje maličkost alespoň v běhu na 60 m překážek a vyrovnaný ve skoku do výšky. Výsledky viz tabulka.

Poslední víkend (8.8.) jsme závodili na naší AC v "Libeňské skokanské veteraniádě". Bylo nádherné počasí a příjemná atmosféra. Proti loňsku se navíc konala (poprvé) soutěž ve skoku o tyči a byla upravená soutěžní pravidla skokanského trojboje, která trochu připomínala Šumperského Šikulu.

Bylo nás 5 závodících AC, 7 pořádajících a 4 rozhodčí. Škoda, že tuto výbornou a včas oznámenou příležitost z naší AC nevyužilo více našich členů, závodníků, závodnic i příznivců. Se závody i se závěrečným posezením byli podle vyjádření všichni spokojeni.

V několika příštích víkendech se zůčastníme dalších závodů, viz například  http://www.ac1890.cz/pages/dospeli-veterani-druzstva/kalendar.php.

Věřím, že se letošních závěrečných běžeckých závodů v říjnu zúčastní i další současní i bývalí členové a členky AC PRAHA 1890.

Petr


  

 

 Komentáře

přidat

Zatím není žádný komentář, buď první!

zpět