AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 výsledky muži    foto muži

Mistrovství ČR veteránů ve víceboji

Letošní Mistrovství bylo v Litomyšli jako obvykle povedené po všech stránkách. Protože vícebojařtí veteráni v naší AC už téměř vymřeli, zúčastnili jsme se jen dva nespecialisté a v závodní kanceláři Jana (též fotografovala) a Luboš. Dohromady nás v desetiboji na Mistrovství startovalo devatenáct mužů (viz výsledky). Medailisté v naší kategorii se stali podle předpokladů borci Strnad, Hovorka a Janouch. I když jsme my dva z AC ani na finanční odměnu pro medailisty neměli a ani nedosáhli, podle našich pocitů jsme celkem uspěli.
Jaromír i já jsme se proti loňsku zlepšili v pěti disciplínách i celkově. Nevím, jak se Jaromír připravuje, ale já netrénuji asi nejlépe a budu se možná muset od něho přiučit. Napínavý osobní souboj jsme svedli na trati 400 m. Ještě na začátku cílové rovinky jsem vedl, ale pak mně tápajícímu ukázal záda (viz foto). Přestože mne Jaromír porazil v osmi disciplínách (z deseti), po přepočtech věkovými koeficienty to však bylo pět ku pěti.
Nyní se již i s dalšími veterány AC těšíme na Pražskou veteraniádu v Edenu (neděle 20.9.), kde se opět setkáme s ostatními atlety z celé ČR a kde naše dresy opět naši AC výrazně zviditelní.


  

 

 Komentáře

přidat

uplk 12.3.2021
P?kn doslov
buksa jaromír
jaromir(dot)buksa(at)gmail(dot)com
7.10.2020
to jsi mě teda pobavil,děkuji ti za důvěru,zatím se učím z 99%já od tebe.Za to ti děkuji.Nicméně určitě naše strhující souboje obohacují světovou atletiku.Přeji ti pevné zdraví a další sportovní úspěchy.Jaromír

zpět