AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 výsledky MČR    foto MČR     foto MČR     výsledky MAELO     foto MALEO     foto MALEO

Bylo nás pět

Nikoli jako příběh pěti kluků podle vtipné knížky, ale také pěkný příběh pěti veteránů, reprezentantů naší AC na Mistrovství ČR. Na fotce je vidět, že si v Pacově zazávodil Kamil, Petr, Emil, Vláďa a moje maličkost. Získali jsme pět medailových umístění, pět nejlepších výkonů podle věkových kategorií a dosáhli pěti nejlepších osobních letošních výkonů !
Jako téměř obvykle byly našimi disciplínami sprinty a skoky, kde jsme našimi dresy a výkonama zviditelnili naši AC PRAHA 1890. A sedmou, poslední a opět zajímavou disciplínou byla štafeta. Při ní, letos místo mého loňského nepřevzetí kolíku od Emila, tentokrát převzal úspěšně finišmen Petr po hrdinském pádu Emila na tartan.
Nebylo takové vedro jako vloni ve Svitavách, ale chladněji s občasným deštíkem. Asi také proto nebyly naše výkony přes naši velkou snahu ještě lepší. A též nedošlo k našemu oblíbenému závěrečnému ochlazení v steeplařském příkopu. Přesto jsme si z Pacova odvezli nejen pěkné zážitky, na které se nezapomíná.

A před dvěma týdny, v závodech MAELO v Lovosicích jsme v krásném a teplém prostředí i když při problematickém pořadatelství místních atletů závodili tři členové AC (Milan, Kamil a já) celkem úspěšně. Závodili jsme s velkým počtem i zahraničních soupeřů ve sprintech, skokách a ve vrhu koulí a obsadili jsme pětkrát stupně vítězů. Výsledky i fotky jsou na veteránských stránkách.

Nejbližšími veteránskými závody je tento týden Mistrovství ČR ve vícebojích v oblíbené Litomyšli. A potom (snad 20.9.) už přeložená Pražská veteraniáda v Edenu. O Libeňské běžecké veteraniádě zatím jednám a veteránskou sezónu uzavřou říjnové víceboje na Kotlářce.
PERO


  

 

 Komentáře

přidat

Zatím není žádný komentář, buď první!

zpět