AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

výsledky     foto J     foto T     foto A     foto D

Opět úspěšní atletičtí veteráni AC Praha 1890

V sobotu 24.6. se na Slávii v Edenu vydařilo další setkání tzv. atletických veteránů při velkolepé, již 37. Pražské veteraniádě, kterou tradičně a úspěšně organizuje Pepa Vonášek s pomocí Jany Zemanové, Luboše Vonáška, sponzorů a rozhodčích.
Bylo to příjemné setkání mnoha středněvěkých i starších atletů, kteří jsou duševně mladší, myslí pozitivně a přes různé tělesné neduhy žijí aktivně. Během této veteraniády se nejen soutěžilo, ale také se setkávali dřívější i noví známí. Přišlo také mnoho příznivců a je škoda těch, kteří na toto setkání v Praze nedorazili.

I podle hodnocení pořadatele byla opět nejlepším týmem tohoto kvalitního mítinku naše velká parta AC. Je však dobře, že hlavně některé pražské kluby postupně posilují.
Z 11-ti disciplín jsme neobsadili pouze běh na 1.000 metrů a hod diskem, což bychom se mohli pokusit příští rok změnit. Získali jsme 10 medailových umístění a vytvořili také rekord ČR !
Podívejte se na detaily, které jsou zřejmé z výsledků a z mnoha pěkných fotografií. Zde přikládám pouze závěrečnou společnou fotku, kde ještě bohužel chybí 89-tiletý Josef Neček, který startuje za AC.

V následujících měsících máme mnoho příležitostí k setkávání jak na naší AC, tak na dalších závodech - viz http://www.atletika.cz/clenska-sekce/veterani/kalendar/ i http://www.ac1890.cz/pages/dospeli-veterani-druzstva/kalendar.php

Petr Ronovský


  

 

 Komentáře

přidat

Zatím není žádný komentář, buď první!

zpět