AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

výsledky

Libeňská běžecká veteraniáda

byla v sobotu 21.10. nakonec běžecko-koulařská, když závodilo pouze celkem 9 veteránů ve 4 disciplínách. Ani krásné slunečně-rekordní počasí nepřesvědčilo více běžců k setkání v pěkném prostředí areálu AC PRAHA 1890.

Vzhledem k výborné účasti v dubnových termínech a k dobré srpnové účasti se zdá, že samotné běžecké disciplíny na konci sezóny netáhnou. Někteří běžci možná dávají přednost přespolním běhům nebo již regenerují před halovou sezónou.

Přesto účastníci Anna Klausová, Václav Hejda a Josef Vonášek vytvořili 5 běžeckých rekordů ČR. Z domácích atletů se k běžeckým disciplínám bohužel nepřihlásila ani nožka. Zazávodili si alespoň ve vloženém vrhu koulí, kde i na závěr sezóny dosáhli dobrých výkonů. A dokonce Anna Klausová málem překonala rekord, když jí chyběl pouhý 1 cm.

Za účast děkujeme závodníkům, rozhodčím, divákům i pořadateli. V areálu AC PRAHA 1890 jsme tak ukončili letošní závody na dráze a již nyní srdečně zveme všechny veterány přesně za půl roku na tradiční veteránské zahajovačky 21. dubna 2018.

Petr Ronovský

 

 

 

 

 


  

 

 Komentáře

přidat

Zatím není žádný komentář, buď první!

zpět