AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

výsledky     foto

Jak naše třináctka v Ďáblicích běhala

Nedělní dopoledne 19. listopadu 2017 bylo lehce nad nulou, vykukovalo sluníčko, viditelnost skvělá, takže pro Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji velmi dobré podmínky.U této tradiční podzimní akce konané na Praze 8 se od altánku vybíhá na startu po dvojicích s intervalem 30 sekund. Odpadá tak tlačenice na začátku, ale také není jasné pořadí dobíhajících a netrpělivě se očekává vyvěšení výsledků a vyhlášení vítězů.

Celkem zde za naše "barvy" nastoupilo 13 dětí, připočteme-li i sourozence Ellederovi, kteří jsou dnes našimi členy víceméně dálkově.

Za mladší žactvo na trať 680 metrů vyběhli čtyři závodníci - David Elleder, Patrik a Honza Melčovi a Jáchym Rys. David doběhl osmý a ostatní kluci obsadili čelo druhé desítky.

Na trať přípravky, na kterou čekal okruh v délce 320 metrů, se přihlásilo celkem 75 závodníků.  Mezi dívkami ročníku 2007-2008 si Emička Šárová doběhla pro 4. místo a Evička Ellederová skončila pátá. V mladší kategorii ročníku 2009-2010 se zapojila Dorotka Jiroutová a Pavlínka Rodová (ale tu jsem se přiznám nerozpoznala).

Kluky ročníku 2007-2008 za nás hájil jen Matyáš Novák a umístil se v první desítce. Časově krásně za sebou se ve výsledcích mladších objevili Honzík Elleder jako čtvrtý následovaný Honzou Šulcem a Petrem Šárou. A nejmladší náš závodník Filip Šulc obsadil šťastnou sedmičku.

Děkuji všem, kteří přišli. Na stupně vítězů jsme se sice nedostali, ale sportování v přírodě zasypané listím mezi mnoha běháním posedlými dětmi i dospěláky mělo své kouzlo. A vidět zápal dětí, jejich chuť vyrazit na trať, poprat se s terénem a vydržet tempo až do cíle za fandění rodičů a dalších diváků byl příjemný zážitek. A ten oběd pak taky chutnal mnohem více.

Abych nezapomněla - jedné medaile jsme se zde nakonec přece jen dočkali, a to na trati 5 000 metrů. Zasloužil se o ni Pavel Šára za druhé místo v kategorii dospělých - veteráni 40.

EM


  

 

 Komentáře

přidat

jamesolive
jamesolive036(at)gmail(dot)com https://blog.advids.co/20-creative-corporate-video
18.1.2018
Hi guys blogs on blog.advids.co are too good and easy to undersatnd. They have all subject related blogs. Just have a look.

zpět