AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

výsledky     foto

Trojutkání mladšího žactva a přípravky se vydařilo

Ve středu 20.4.2016 se na našem hřišti konalo již tradiční TROJUTKÁNÍ našich nejmladších atletů ročníků 2003 – 2010 se sportovci ze dvou spřátelených atletických kroužků Prahy 8 – ZŠ Lyčkovo náměstí a ZŠ Šutka.

Za celkem příznivého počasí se bojovalo ve třech disciplínách  - běh na 60 m, skok daleký , hod kriketovým míčkem  a na závěr celého zápolení se běžely smíšené štafety na 6 x 250 m. Do závodu nastoupilo 71 děti a byly rozděleny podle věku do tří kategorií, vyhlašováni pak byli zvlášť chlapci a dívky. 

A jak se nám medailově dařilo v jednotlivých  kategoriích?

V nejstarší skupině r. 2003 - 2004  získali nejvíce medailí Gabča  Řeháková a Jakub Cielecký. Gabča zvítězila v dálce, k tomu přidala 2. místo ve sprintu a v hodu krikeťákem byla 3. Jakub se radoval z vítězství v hodu krikeťákem, ve sprintu to bylo také 2. místo a bronzová medaile na něj čekala v dálce. K těmto  výborným výsledkům přidala Kája Hrušková dvě 3. místa ve sprintu a ve skoku dalekém a dvě úžasné medaile získal Bertík Hejduk, stříbrnou za dálku a bronzovou za sprint.  Další medaile a to stříbrné získali Anička Hochmanová a Martin Lachman v hodu krikeťákem a naše nové posila Lucka Slonková ve skoku dalekém.

V prostřední kategorii r. 2005 – 2006 to také pěkně cinkalo, ale pouze u chlapců. Za děvčata nastoupila jediná Žanetka Bartáková a  i když se snažila na medaile to zatím nestačilo, ale pomohla ve smíšené štafetě vybojovat bronzové medaile. Chlapci v dálce sebrali soupeřům všechny cenné medaile. Tu zlatou vybojoval Jan Lebeda, stříbrnou Ondra Kohl a bronzovou Adam Kopecký, ale ten tu nejcennější  - zlatou medaili si vyházel v krikeťáku. V krikeťáku jsme měli ještě 3. místo zásluhou Jana Lebedy. A zlatá medaile také čekala ve sprintu na výborně běžícího Filipa Svobodu.

V nejmladší skupině r. 2007 – 2010 si zlatou medaili odnesla naše nejmladší a velmi bojovná Anička Uchytilová ve sprintu, Emička Šárová také vybojovala krásnou zlatou medaili v kriketu a k tomu  přidala ještě bronzovou medaili za dálku. O další bronzové medaile se podělily dvě naše rychlá děvčata Kristínka Havelková a Karolínka Vavrušková ve sprintu a ta ještě přidalo stříbro z dálky.Velkou pochvalu  zaslouží Kryštof Podlipský, který pro nás získal zlatou medaili v hodu krikeťákem – bylo to jediné 1. místo u chlapců v této kategorii a aby sbírka medailí byla úplná o to se postaral rychle běžící Lukáš Michetschläger  byl z toho bronz, v dálce si doskočil o jedno místo výš a radoval se ze stříbrné medaile.

A aby těch medailí bylo ještě více o to se postaraly naše úspěšné štafety na 6 x 250 m. Chlapecká štafeta ve složení: Cielecký J.-Hejduk H.-Kohl O.-Kopecký A.-Svoboda F.-Ptáček V., těsně uhájila 1. místo před štafetou A ze Šutky. Na bronzové příčce byla naše smíšená štafeta ve složení: Bulvasová T.-Hrušková K.-Řeháková G.-Bartáková Ž.- Mlejnek R.-Slaba J.

Ještě se uskutečnil vložený běžecký závod na 500 m pro starší žactvo. Jediné děvče Verča Hanušová se nezalekla a nastoupila do tohoto běhu s klukama. Vedla si velmi bojovně skončila 3. a vítězem se stal výborný běžec Štěpán Veleta ze Šutky, který od loňského roku běhá v dresu AC.

Toto krásné sportovní odpoledne jsme ukončili slavnostním vyhlášením. Děkujeme všem, kteří závodili, fandili a pomohli zorganizovat tuto super akci. 

Alena Zouharová


  

 

 Komentáře

přidat

y3cfcx
o91xmn(at)gmail(dot)com http://Paicteptnat.com
25.6.2017
Paicteptnat
shxkfg3aqiofibo3fm
sdasf
fdsaf(at)gmail(dot)com http://www.dfsaf.com
16.11.2016
cheap nfl jerseys
Wholesale Jerseys
Cheap NHL Jerseys
Cheap NBA Jerseys
wholesale nfl jerseys
Cheap Football Jerseys
wholesale Jerseys free shipping

zpět