AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 foto

Letní sportování přípravky a mladšího žactva

V polovině srpna jsme se rozjeli do Zbraslavic. Bylo nás 19 dětí a tři vedoucí - Eva, Anička a Lenka, kterou posléze nahradila Kačka i se svými dětmi Áňou a Majdou. Během týdne se nám vystřídaly tropické, letní i podzimní teploty. A my si všeho užívali plnými doušky.

Ranní rozcvičky? Ty nemohly chybět. Výběh od chatek do lesa, lehké rozhýbání a v osm už jsme byli zpátky a těšili se na snídani. Koupání v rybníku? Jasně. Vlastně každý den a jednou za deště, a to bylo obzvláště super.

Noční putování za světýlkem? Bylo a všichni v pohodě a statečně ušli v lese trasu a ještě stihli sledovat po cestě obrázky. Jen kdyby ta "sova" tak nehoukala a kapky deště nám na závěr několik svíček nezhasly.

Pršelo? Zpočátku, ale úterní hry v učebně byly také bezva. A stejně jsme stihli tréninky, delší výklusy a hry v lese, změřili výkony do olympiády, kluci si zahráli fotbal, některá děvčata motala bužírky či gumičky... Moc nás bavila odpolední přehazovaná přes síť na hřišti plném písku.

A věříte, že středeční pošmourné počasí nezabránilo vrtulníku, aby přistál v našem areálu? To bylo něco usadit se uvnitř stroje a povídat si s posádkou.

Výlet? I ten nechyběl. Svezli jsme se vláčkem do Kutné Hory, kde se nejen utrácelo kapesné, ale vydali jsme se také Cestou stříbra. V bílých pláštích a s přilbami na hlavách jsme prošli štolou a nahlédli do života horníků. A letos to s námi dal i Péťa!

A závěrečný pátek, ten byl. Dopoledne jsme si při dlouhém běhu všímali, co do lesa nepatří. Po odpoledním klidu jsme dali koupačku. Pak už nás čekalo vyhlášení bodování a olympiády. Po večeři jsme absolvovali Cestu za pokladem. A fakt jsme ho našli! A když už se stmívalo, sešli jsme se u táboráku a opékali si buřty.

A v sobotu po snídani se po všech dětech slehla zem...

EM


  

 

 Komentáře

přidat

vy48dv
xxu88y(at)gmail(dot)com http://Paicteptnat.com
21.6.2017
Paicteptnat
g7ouuxg8fuw1513fp4
xop498
d7zfj3(at)gmail(dot)com http://Paicteptnat.com
19.6.2017
8py63rrhjzp6gxywo9

zpět