AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 

111. ročník závodu Praha - Brandýs nad Labem
Datum   1.6.2014
Pořadatel   AC PRAHA 1890 a TJ Sokol Brandýs n.L.
Ředitel závodu   František Zouhar
Hlavní rozhodčí   Karel Mácha
Technický delegát přeboru Prahy   Petr Kratochvíl
Vrchník chůze   Helena Fanturová
Řídící pracovník chůze   Petr Kratochvíl
                   
Výsledky běh 15 km muži      
PORADI PRIJMENI KRESTNI ROCNIK ODDIL VYKON KATEGORIE      
1 Miler Jiří 75 AC Mladá Boleslav 0:51:18 M      
2 Pomezný Lukáš 94 Atletika Písek 0:52:07 M      
3 Brunner Radek 74 SK Babice 0:52:28 MA      
4 Wallenfels Jiří 72 TJ Sokol Královské Vinohrady 0:52:48 MA      
5 Rektor Antonín 75 Modřany 0:53:02 M      
6 Mikyska Luboš 74 FTVS Praha 0:53:59 MA      
7 Frelich Pavel 71 Sokol České Budějovice 0:54:15 MA      
8 Kvarta Slavomír 79   0:54:30 M      
9 Jirásek Marek 73 TJ Sokol Kbely 0:54:52 MA      
10 Bambas Josef 71 FOKOLÁRE 0:56:03 MA      
11 Havelka Petr 72 AC PRAHA 1890 0:56:23 MA      
12 Kadlec Tomáš 88   0:56:29 M      
13 Šimek Pavel 71 Praha 3 0:57:45 MA      
14 Pávek Michal 72 Hradní stráž 0:57:52 MA      
15 Suchý Jiří 59 Kerteam 0:58:08 MB      
16 Kerlík Radovan 65 TJ Slavoj Stará Boleslav 0:58:30 MA      
17 Koláčný Václav 88 AC Praha 1890 0:59:03 M      
18 Vondráček Gustav 72 Praha 3 0:59:55 MA      
19 Schejbal Martin 85   0:59:59 M      
20 Skála Radek 69 Český Brod 1:00:10 MA      
21 Soukup Milan 64 Milovice 1:00:14 MB      
22 Mach František 50 LIAZ Jablonec n/N 1:00:14 MC      
23 Turský Tomáš 83   1:00:18 M      
24 Ginzel Petr 72 Vinohradské šlapky 1:02:20 MA      
25 Holub Jonáš 90   1:02:28 M      
26 Lehrl Tomáš 82 Bonbon 1:02:29 M      
27 Karbulka Pavel 73 Pražský píče 1:02:43 MA      
28 Chotěbor Tomáš 72 SP KOLO LOAP 1:03:44 MA      
29 Rýpar Miloslav 63 Jihlava 1:04:27 MB      
30 Muller Jiří 87 Báječné ženy v běhu 1:05:03 M      
31 Siročák Marek 72 MKSEITL Ostrava 1:05:33 MA      
32 Novotný Daniel 97   1:07:10 DI      
33 Fiala Enrico 71 PIM BK Modřany – Kamýk 1:07:12 MA      
34 Kutmon Tomáš 74 Praha Modřany 1:07:47 MA      
35 Sobotka František 77 BK Divoká Šárka 1:09:12 M      
36 Rydrych Jan 49 Ujezd nad Lesy 1:09:24 MC      
37 Vápeník Petr 80 BK Divoká Šárka 1:10:10 M      
38 Žežulka Michal 65 Stodůlky 1:11:51 MA      
39 Burian Martin 75   1:11:52 M      
40 Čejka Martin 66 Neraovice 1:12:51 MA      
41 Zapletal Pavel 82 Zlate Hory 1:14:30 M      
42 Kos Vladimír 65 Spartak Praha 4 1:15:05 MA      
43 Malata Lukáš 86 Chvojkovice 1:15:14 M      
44 Pokorný Jiří 72   1:15:27 MA      
45 Pěkný Jan 72 AC PRAHA 1890 1:16:13 MA      
46 Švácha Luboš 59 SOKOL MŠENO 1:16:36 MB      
47 Sládek Vilém 79 Dablice Stars 1:16:53 M      
48 Cvejn Radko 71 Smiřice 1:18:08 MA      
49 Král Miloš 70 AKK Praha 1:18:42 MA      
50 Šesták Jindřich 56 KKK Praha 1:19:35 M      
51 Gebrt Marek 71   1:19:49 MA      
52 Gregor Aleš 66   1:21:11 MA      
53 Pasler Jiří 46 Kak Praha 1:22:22 MC      
54 Novotný Ivo 85 Kralupy nad Vltavou 1:25:44 M      
55 Horyna Miroslav 54 Praha-Zahradní Město 1:26:51 MC      
56 Čech Karel 45 Kak Praha 1:29:35 MC      
57 Tichý Jiří 75 SKP České Budějovice 1:31:00 M      
58 Stehlík Oldřich 48 TJ Liga 100, Praha 1:39:53 MC      
                   
Výsledky běh 15 km ženy      
1 Procházková Olga 82 Poděbrady 1:08:48 M      
2 Zrzavecká Lada 89   1:10:19 M      
3 Kalčíková Jana 83   1:30:59 M      
                   
Výsledky běh 10 km junioři      
PORADI PRIJMENI KRESTNI ROCNIK ODDIL VYKON KATEGORIE      
1 Kovalovský Michal 98 Běchovičtí běžci   41:23 DI      
2 Veselý Marek 99 Měšice   43:15 JI      
                   
Výsledky běh 10 km ženy      
PORADI PRIJMENI KRESTNI ROCNIK ODDIL VYKON KATEGORIE      
1 Churaňová Radka 77 TJ Lokomotiva Trutnov 0:38:03 ZA      
2 Malyšová Karla 60   O:44:40 ZA      
3 Třísková Katarína 71 Praha 0:46:20 ZA      
4 Šafránková Klára 78   0:46:45 ZA      
5 Voljanská Karolina 79 Kralupy nad Vltavou 0:47:10 Z      
6 Vápeníková Klára 83 BK Divoká Šárka 0:48:51 Z      
7 Klimešová Eva 80 Kralupy nad Vltavou 0:49:15 Z      
8 Křížová Lenka 74 AC PRAHA 1890 0:49:34 ZA      
9 Pokorná Klára 78 Kralupy nad Vltavou 0:51:38 ZA      
10 Zárubová Jana 59 AC PRAHA 1890 0:52:30 ZA      
11 Bradáčová Katerina 79   1:00:12 Z      
12 Oravcová Jana 79   1:02:16 Z      
                   
Výsledky chůze 10 km muži      
PORADI PRIJMENI KRESTNI ROCNIK ODDIL VYKON KATEGORIE      
1 Schrom Pavel 91 Univerzita Brno 0:45:59 M      
2 Veselouš Filip 95 AK Hodonín 0:47:18 JI      
3 Malysa Jiří 91 Slavoj Stará Boleslav 0:51:43 M      
4 Smola Josef 64 SMOLA Chůze Praha 0:51:47 MB      
5 Malysa Alexandr 97 AK Hodonín 0:55:00 DI      
6 Tipka Martin 85 USK Praha 0:55:24 M      
7 Zajíc Jakub 89 TJ Sokol Kolín - atletika 0:55:44 M      
8 Fliegl Miroslav 54 PSK Olymp 0:55:48 MC      
9 Matejčík Pavel 68 AK Klatovy 0:55:57 MA      
10 Kalát Josef 55 AK Bílina 0:56:11 MB      
11 Simon Zdeněk 60 USK Praha 0:56:24 MB      
12 Šolc Luděk 61 AC Mladá Boleslav 0:57:07 MB      
13 Herman Zbyněk 69 Břeclav 0:57:15 MA      
14 Hloch Jaromír 92 Břeclav 0:58:53 M      
15 Sehnal Adrien 53 FTVS Praha 0:59:06 MC      
16 Adamec Milan 77 AHA Vyškov 0:59:35 M      
17 Žežulka Martin 95 Stodůlky 0:59:51 JI      
18 Janoušek Jiří 51 AK Bílina 0:59:59 MC      
19 Elischer Ivan 60 AC Ústí nL 1:00:01 MB      
20 Kánský Vladimír 40 SK Spartak Praha 4 1:00:10 MC      
21 Kalous Miroslav 57 SK Kotlářka 1:00:22 MB      
22 Šmirják Milislav 89 Sokol Opava 1:01:14 M      
23 Bittengl Zdeněk 61 AK Klatovy 1:01:16 MB      
24 Hebký Robert 50 AK Klatovy 1:01:51 MC      
25 Zeibert Milan 63 Spartak Třebíč 1:02:57 MB      
26 Čerepušťák Ondřej 48 Sokol Kolín-atletika 1:05:10 MC      
27 Kovář Rostislav 51 AK Olomouc 1:06:00 MC      
28 Pták Jaroslav 47 AK Bílina 1:06:05 MC      
29 Marek Stanislav 42 Spartak Třebíč 1:10:48 MC      
30 Hanzlíček Jiří 87 Břeclav 1:11:55 M      
31 Hlavenka Petr 72 Břeclav 1:12:11 MA      
32 Pruckner Jaroslav 54 AC Mladá Boleslav 1:12:24 MC      
33 Zajíc Jan 53 Hvězda SKP Pardubice 1:12:35 MC      
                   
Výsledky chůze 10 km ženy      
PORADI PRIJMENI KRESTNI ROCNIK ODDIL VYKON KATEGORIE      
1 Borovičková Lenka 73 SMOLA Chůze Praha 0:57:45 Z      
2 Jeníková Petra 96 SK Spartak Praha 4 1:08:21 JY