AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 

110. ročník závodu Praha - Brandýs nad Labem
Datum 2.6.2013
Pořadatel AC PRAHA 1890
 ve spolupráci TJ Sokol Kbely a TJ Sokol Brandýs n.L.
Ředitel závodu František Zouhar
Hlavní rozhodčí Karel Mácha    
Vrchník chůze Vratislav Hlušička
Řídící pracovník chůze Petr Kratochvíl
               
Výsledky běh 15 km muži
              kategorie
1   Miler Jiří 75 AC Mladá Boleslav 52:35  
2   Havelka Petr 72 AC PRAHA 1890 52:44 A
3   Kvarta Slavomír 79 SK Aritma 53:11  
4   Zouhar František 82 AC PRAHA 1890 55:35  
5   Hunčovský Tomáš 94 TJ Neratovice 55:56  
6   Koláčný Václav 88 Policie ČR 56:08  
7   Vichera Pavel 78 Voda pro život 56:19  
8   Suchý Jiří 59 Kerteam 56:51 B
9   Jirásek Marek 73 TNS AISAm 57:17 A
10   Lím Vojta 85 Litomyšl 58:39  
11   Potrok Peter 73 Trisport team 58:57 A
12   Zajíc Jiří 80 Hasiči Kutná Hora 59:31  
13   Figura Tomáš 86 Kbely 1:00:15  
14   Flaks Jan 62 AC Nýřany 1:00:32 B
15   Hamerník Jan 55   1:00:57 B
16   Flídr Jan 57 MK Kladno 1:01:29 B
17   Dušek Pavel 60 Slavoj Stará Boleslav 1:02:32 B
18   Vondráček Gustav 72 Praha3 1:02:33 A
19   Sobotka František 77 BK Divoká Šárka 1:03:34  
20   Lípa Václav 52 Černošice 1:03:58 C
21   Bernard Vladimír 71 Hasiči Neratovice 1:04:04 A
22   Matějka Josef 73 AC SPARTA PRAHA-Cycling ak 1:04:10 A
23   Kutmon Tomáš 74 Modřany 1:04:25  
24   Karbulka Pavel 73 Pražský píče 1:04:28 A
25   Švingr Ivan 76 Tak Určitě 1:04:31  
26   Rýpar Miloslav 63 Jihlava 1:04:34 B
27   Rydych Jan 49 Újezd nad Lesy 1:04:39 C
28   Fiala Enrico 71 PIM BK Modřany-Kamýk 1:04:39 A
29   Jindra David 60 AC OH Praha 1:05:19 B
30   Sedláček Martin 61 Malý Újezd 1:06:16 B
31   Nedvídek Adam 76 Radonice 1:07:08  
32   Vašíček Jiří 89 VŠTJ SF A 1:07:08  
33   Fenyk Pavel 65 TERC 1:09:26 A
34   Křováček Martin 79 VŠAK Chemie Praha 1:09:28  
35   Žahour Petr 75 Liščí pacička 1:09:46  
36   Bulva Radek 84 Litomyšl 1:09:50  
37   Vostatek Petr 74 Liščí pacička 1:10:13  
38   Pletka Luboš 77 Zbraslav 1:12:09  
39   Pěkný Jan 72 AC PRAHA 1890 1:13:57 A
40   Král Miloš 70 AKK Praha 1:14:36 A
41   Šesták Jindřich 56 KKK Praha 1:16:23 B
42   Běhounek Matěj 89 Dřínov 1:17:07  
43   Kliment Martin 71 KlimSport, Brandýs n. Labem 1:18:17 A
44   Švácha Luboš 59 Sokol Mšeno 1:18:52 B
45   Himl Michal 78 VŠAK Chemie Praha 1:19:05  
46   Drozd Januš 62   1:19:54 B
47   Novotný Ivo 75 Kralupy nad Vltavou 1:20:09  
48   Hakr Václav 77 MK Miřejovice 1:23:20  
49   Šmíd Tomáš 76 AC PRAHA 1890 1:23:24  
               
Výsledky běh 10 km ženy
1   Churaňová Radka 77 TJ Lokomotiva Trutnov   37:20 A
2   Šibravová Lenka 82 Hvězda Pardubice   39:55  
3   Zbíralová Radka 72 MK Kladno   41:30 A
4   Andrlová Veronika 90 TJ Dukla Praha   42:37  
5   Šlosariková Eva 86 SK Babice   42:40  
6   Mališová Karla 60 USK Praha   44:14 A
7   Sýkorová Radka 82 Longrun   44:59  
8   Karbulková Alice 72 Pražský píče   45:31 A
9   Rašková Martina 82 AC PRAHA 1890   46:57  
10   Voljanská Karolína 79 Kralupy nad Vltavou   48:21  
11   Jeníková Karolína 68 Eleven Test team   48:53 A
12   Křížová Lenka 74 AC PRAHA 1890   51:57 A
13   Nekvasilová Anita 65 Mělník   53:39 A
14   Pokorná Klára 78 Kralupy nad Vltavou   53:42  
15   Zárubová Jana 59 AC PRAHA 1890   53:57 A
16   Mocová Barbora 81 BK Divoká Sárka   54:32  
               
Výsledky chůze 10 km muži
1   Ketner Karel 90 AO Slavia Havířov 44:08  
2   Schrom Pavel 91 Univerzita Brno 45:05  
3   Kolář Václav 89 AC Slovan Liberec, o.s. 49:06  
4   Nedvídek Martin 75 AC SYNER Turnov 49:44  
5   Hejkrlík Filip 79 AC Slovan Liberec 50:59  
6   Zajíc Jakub 89 TJ Sokol Kolín-atletika 52:08  
7   Kozelka Antonín 85 USK 52:09  
8   Smola Josef 64 Smola chůze o.s. 52:23 A
9   Joukal Lukáš 97 A.C. Sparta Praha 53:02  
10   Černý Jaroslav 86 AC Slovan Liberec 53:15  
11   Svoboda Pavel 80 ASK Děčín 53:35  
12   Simon Zdeněk 60 USK 55:00 B
13   Kalát Josef 55 AK Bílina 55:40 B
14   Šolc Luděk 61 AC Mladá Boleslav o.s. 55:54 B
15   Fliegl Miroslav 54 PSK Olymp Praha 57:19 B
16   Elischer Ivan 60 Athletic Club Ústí n/L. 57:20 B
17   Psůtka Roman 62 AC Domažlice 58:21 B
18   Gorner Tomáš 81 Atletika Klatovy 58:44  
19   Červ Miloslav 50 TJ Jiskra Litomyšl 1:00:05 C
20   Bittengl Zdeněk 61 Atletika Klatovy 1:00:15 B
21   Hebký Robert 50 Atletika Klatovy 1:00:57 C
22   Kánský Vladimír 40 SK Spartak Praha 4 1:01:16 C
23   Zeibert Milan 63 TJ Spartak Třebíč 1:01:41 B
24   Pták Jaroslav 47 AK Bílina 1:04:02 C
25   Janoušek Jiří 51 AK Bílina 1:04:09 C
26   Žežulka Martin 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:05:12  
27   Sviták Miloslav 59 AC Česká Lípa 1:05:31 B
28   Pták Jiří 51 ASK Děčín 1:07:55 C
29   Kovanda Jiří 46 AC Česká Lípa 1:08:57 C
30   Marek Stanislav 42 TJ Spartak Třebíč 1:10:24 C
31   Křenek Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:10:26  
32   Pruckner Jaroslav 54 AC Mladá Boleslav o.s. 1:10:55 B
33   Pivoňka Milan 42 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:11:73 C
34   Muller Bernard 42 ASK Děčín 1:14:50 C
               
Výsledky chůze 10 km ženy
1   Netolická Martina 82 AK Olymp Brno 59:45  
2   Jeníková Petra 96 SK Spartak Praha 4 1:01:17  
3   Svitáková Hana 90 AC Česká Lípa 1:03:36