AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

Výsledky

 

109. ročník závodu Praha - Brandýs nad Labem

Datum 27.5.2012

Pořadatel "AC PRAHA 1890 ve spolupráci TJ Sokol Kbely a TJ Sokol Brandýs n.L."

Ředitel závodu František Zouhar st.

Hlavní rozhodčí Vratislav Hlušička

Vrchník chůze Vlasta Zahradníková

Řídící pracovník chůze Petr Kratochvíl

Výsledky běh 15 km muži

1   Wallenfels Jiří 72 Sokol Vinohrady 51:49 A
2   Zouhar František 82 AC PRAHA 1890 52:29  
3   Kvarta Slavomír 79 SK Aritma Praha 53:14  
4   Miler Jiří 75 AC Ml.Boleslav 53:50  
5   Havelka Petr 72 AC PRAHA 1890 55:02 A
6   Bláha Tomáš 81 AC PRAHA 1890 56:42  
7   Sojka Miroslav 75 LOKO Trutnov 57:15  
8   Vaňouš Josef 78 Hisport 58:24  
9   Bambas Josef 71 Fokoláre 58:54 A
10   Růžička Vladimír 62 Ústí nad Labem 59:55 B
11   Daič Stanislav 79 Kutná Hora 1:00:03  
12   Bubeníček Jiří 68 Sokol Lhotka - Praha 1:01:56 A
13   Rýpar Miloslav 63 Jihlava 1:02:22 A
14   Vondráček Gustav 72 Praha 3 1:02:30 A
15   Sobotka František 77 BK Divoká Šárka 1:02:31  
16   Katsiedl Michal 82 AC PRAHA 1890 1:02:56  
17   Rout Jiří 75 Dřevorubci 1:03:03  
18   Kopačka Martin 78 SKP Sušice 1:03:36  
19   Přibyl Miloš 67 Spartak Sezimovo Ústí 1:03:48 A
20   Marek Pavel 68 Jenštejn 1:04:19 A
21   Tříska Jaroslav 76 LBS 1:05:03  
22   Fiala Enrico 71 PIM BK 1:05:15 A
23   Figura Tomáš 86   1:05:58  
24   Karbulka Pavel 73 Muddysport 1:06:07  
25   Fenyk Petr 65 TERC 1:06:17 A
26   Kravčík Karel 56 SAK Karviná 1:07:08 B
27   Kudrna Jiří 51 Spartak P4 1:07:27 C
28   Tausinger Igor 49 Crotalus 1:07:46 C
29   Jelšina Milan 71 Sokol Cítov 1:09:20 A
30   Pěkný Jan 72 AC PRAHA 1890 1:09:23 A
31   Pletka Luboš 77 Zbraslav 1:09:29  
32   Malata Lukáš 86 Praha 10 1:09:36  
33   Vočko Jan 60 S.K. Včelničná 1:09:40 B
34   Bezdíček Zdeněk 77 TJ Povrly 1:09:41  
35   Nedvídek Adam 76 Radonice 1:10:39  
36   Daubner Petr 73 Otrokáři 1:12:06  
37   Pavlíček Lubomír 78 LDN Kralupy 1:12:50  
38   Šmíd Tomáš 76 AC Praha 1890 1:13:38  
39   Bulva Radek 84 Litomyšl 1:16:21  
40   Ráž Daniel 72 LDN Kralupy 1:20:55 A
41   Drózd Januš 62 Velké Přílepy 1:22:30 B
42   Daubner Anton 42 Liga 100 Praha 1:22:38 C
43   Kliment Martin 71 Klimsport 1:23:56 A
44   Dvořák Petr 75   1:24:03  
45   Hlusička Josef 38 Liga Sokolov 1:26:08 C
46   Berounský Pavel 56 LTC Houštka 1:32:30 B
47   Chmelař Josef 33 ROKOSKA 1:37:53 C
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky běh 10 km ženy
1   Pelantová Lucie 86 PSK Olymp Praha 38:26  
2   Andrlová Veronika 90 Dukla Praha 42:30  
3   Sýkorová Radka 82 LONGRUN MAMINA 43:22  
4   Vavrušová Helena 61 AC Praha 1890 44:05 A
5   Hartmanová Anna 72 Sparta Praha 44:47 A
6   Karbulková Alice 72 Muddysport 48:33 A
7   Pokorná Věnceslav 48 AC Kovošrot Praha 48:43 A
8   Rážová Jiřina 72 LDN Kralupy 51:40 A
9   Křížová Lenka 74 AC PRAHA 1890 54:27 A
10   Ventrubová Kateřina 78 Kladno 55:39  
11   Mocová Barbora 81 BK Divoká Šárka 56:37  
12   Čermáková Renata 74   58:10 A

 

Výsledky chůze 10 km muži
1   Malysa Jiří 91 AK Kroměříž 45:57  
2   Malysa Jiří 66 Univerzita Brno 46:07  
3   Motl Ondřej 94 TJ Rumburk 46:18  
4   Kolář Václav 89 AC Slovan Liberec 47:20  
5   Schrom Pavel 91 Univerzita Brno 48:42  
6   Zajíc Jakub 89 Hvězda SKP Pardubice 49:19  
7   Hrdlička Vít 87 AK ŠKODA Plzeň 49:25  
8   Polášek Vít 94 AO Slavia Havířov 50:31  
9   Veselouš Filip 95 AK Hodonín 51:12  
10   Kozelka Antonín 85 USK Praha 51:29  
11   Tipka Martin 85 AC Sparta Praha 51:40  
12   Skalka Jiří 95 AK Hodonín 52:38  
13   Smola Josef 64 Smola Konstrukce 52:52 A
14   Černý Jaroslav 86 AC Slovan Liberec 54:09  
15   Simon Zdeněk 60 USK Praha 54:56 B
16   Šolc Luděk 61 AC Mladá Boleslav 56:07 B
17   Kalát Josef . AK Bílina 56:40  
18   Elischer Ivan 60 Athletic club Ústí n 57:35 B
19   Vondra Václav 68 Lokomotiva Beroun 57:44 A
20   Janoušek Jiří 51 AK Bílina 57:50 C
21   Polášek Jan 80 AO Slavia Havířov 58:24  
22   Zecha Jakub 96 AO Slavia Havířov 58:51  
23   Svoboda Pavel 80 ASK Děčín 59:14  
24   Chmelík Richard 90 AO Slavia Havířov 59:17  
25   Kovář Rostislav 51 AK Olomouc 59:38 C
26   Zeibert Milan 63 TJ Spartak Třebíč 1:00:23 A
27   Kánský Vladimír 40 SK Spartak Praha 4 1:00:30 C
28   Hebký Robert 50 Atletika Klatovy 1:01:23 C
29   Bittengl Zdeněk 61 Atletika Klatovy 1:01:29 B
30   Gonsiorovský Zdeněk 41 SC Maraton Plzeň 1:01:40 C
31   Sehnal Adrien 53 FTSV Praha 1:02:58 B
32   Rein Jan 63 ASK Děčín 1:03:04 A
33   Pták Jaroslav 47 AK Bílina 1:04:51 C
34   Čerepušťák Ondřej 48 Sokol Kolín 1:05:24 C
35   Sviták Miloslav 59 AC Česká Lípa 1:05:49 B
36   Pták Jiří 51 ASK Děčín 1:07:51 C
37   Marek Stanislav 42 TJ Spartak Třebíč 1:08:06 C
38   Pivoňka Milan 42 Athletic club Ústí n 1:11:11 C
39   Jelínek Václav 73 AC Ústí n.Labem 1:16:32  
    Malysa Alexandr 97 Sokol Opava DNF  
               
Výsledky chůze 10 km ženy
1   Netolická Martina 82 AK Olymp Brno 59:17  
2   Jeníková Petra 96 SK Spartak Praha 4 1:08:47