AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

108. ročník závodu Praha - Brandýs nad Labem
Datum 23.4.2011
Pořadatel AC PRAHA 1890
 ve spolupráci TJ Sokol Kbely a TJ Sokol Brandýs n.L.
Ředitel závodu František Zouhar
Hlavní rozhodčí Jan Jurečka
Vrchník chůze Vlasta Zahradníková
Řídící pracovník chůze Petr Kratochvíl
               
Výsledky běh 15 km muži
1   Serbessa Mulugeta 71 Ortopedie Týn nad Vltavou   49:54 A
2   Wallenfels Jiří 72 Sokol Vinohrady   52:00  
3   Zouhar František 82 AC PRAHA 1890   53:41  
4   Kučar David 75 SK Spartak Praha 4   55:40  
5   Mašita Jiří 73 SK Spartak Praha 4   55:43  
6   Rybáček Miroslav 87 HISPORT   59:37  
7   Čula Milan 73   1:00:26  
8   Janoušek Hynek 77 FFUK 1:01:25  
9   Mužíček Pavel 84 HISPORT 1:05:04  
10   Wiebauer Tomáš 77 VK TATRAN Bratislava 1:06:50  
11   Korenčík Martin 84 Sokol Kbely 1:06:54  
12   Burian Lukáš 79 Sokol Prosek 1:08:35  
13   Kudrna Jiří 51 SK Spartak Praha 4 1:08:42 C
14   Roblík Bořivoj 68   1:10:02 A
15   Uhlíř Tomáš 78 RK Olšina 1:10:20  
16   Beguivin Alan 74   1:11:32  
17   Pěkný Jan 72   1:12:19  
18   Týč Lubomír 61 Dlouhý Most 1:15:55 B
19   Týč Zbyněk 65 Klánovice 1:15:56 A
20   Šmíd Tomáš 76 AC Praha 1890 1:17:58  
21   Černý Jiří 81 Praha 9 1:20:15  
22   Doleček František 43 Slavoj Stará Boleslav 1:34:53 C
23   Berounský Pavel 56 LTC Houštka 1:35:37 B
24   Feňa František 39 AVC PRAHA 1:37:13 C
    Bubeníček Jiří 68 Sokol Lhotka - Praha     DNF A
               
Výsledky běh 10 km ženy
1   Pelantová Lucie 86 PSK Olymp Praha   38:55  
2   Šimáková Jitka 86 HISPORT   43:33  
3   Vavrušová Helena 61 AC Praha 1890   44:25 A
4   Hájková Lucie 86 HISPORT   46:20  
5   Toušová Michaela 85 PRAHA 9   46:51  
6   Jeníková Karolína 68 SK Spartak Praha 4   47:33 A
7   Sýkorová Radka 82 LONGRUN MAMINA   47:43  
8   Pokorná Věnceslav 48 AC Kovošrot Praha   47:48 A
9   Kadeřábková-Bř Vanda 73 SG Plzeň-Petřín   48:38 A
10   Olšová Veronika 93 Tri Ski H.Počernice 1:02:53 JY
               
Výsledky chůze 10 km muži
1   Ketner Karel 90 SLHAV   45:26  
2   Malysa Jiří 66 Univerzita Brno   48:22 A
3   Zajíc Jakub 89 Hvězda SKP Pardubice   49:00  
4   Hejkrlík Filip 79 AK Hodonín   49:20  
5   Kozelka Antonín 85 USK Praha   50:44  
6   Smola Josef 64 SK Nové Město nad Metují   50:55 A
7   Pazdera Lukáš 86 PSK Olymp Praha   52:14  
8   Polášek Jan 80 SLHAV   53:58  
9   Veselouš Filip 95 Sokol Opava   54:06 DI
10   Kalát Josef 55 AK Bílina   54:28 B
11   Simon Zdeněk 60 USK Praha   54:51 B
12   Chmelík Richard 90 SLHAV   56:04  
13   Gorner Tomáš 81 Atletika Klatovy   56:05  
14   Fliegl Miroslav 54 SK Nové Město nad Metují   56:11 B
15   Šolc Luděk 61 AC Mladá Boleslav   56:30 B
16   Černý Jaroslav 86 AC Slovan Liberec   56:46  
17   Ambrož Vojtěch 91 SK Nové Město nad Metují   57:25  
18   Kovář Rostislav 51 AK Olomouc   57:43 C
19   Elischer Ivan 60 Athletic club Ústí n. L.   57:46 B
20   Adam Petr 50 SK Nové Město nad Metují   58:10 C
21   Šváb František 57 TJ Jiskra Litomyšl   59:54 B
22   Červ Miloslav 50 TJ Jiskra Litomyšl   59:55 C
23   Vondra Václav 68 Lokomotiva Beroun 1:00:34 A
24   Savický Petr 62 LIAZ Jablonec 1:00:39 A
25   Kánský Vladimír 40 SK Spartak Praha 4 1:01:29 C
26   Němec Pavel 74 Lokomotiva Beroun 1:01:36  
27   Bittengl Zdeněk 61 Atletika Klatovy 1:01:37 B
28   Hebký Robert 50 Atletika Klatovy 1:02:25 C
29   Čerepušťák Ondřej 48 Sokol Kolín 1:03:27 C
30   Zeibert Milan 63 Spartak Třebíč 1:03:54 A
31   Jakubský Vítězslav 68 SK Nové Město nad Metují 1:04:02 A
32   Sviták Miloslav 59 AC Česká Lípa 1:04:11 B
33   Danda Michal 74 SK Spartak Praha  4 1:05:07  
34   Chmelař Jan 61 Sokol Opava 1:05:32 B
35   Pták Jaroslav 47 AK Bílina 1:05:54 C
36   Marek Stanislav 42 Spartak Třebíč 1:07:37 C
37   Vonášek Luboš 65 AC Praha 1890 1:08:07 A
38   Prückner Jaroslav 54 AC Mladá Boleslav 1:08:09 B
39   Kovanda Jiří 46 Lokomotiva Beroun 1:08:37 C
40   Pivoňka Milan 42 Athletic club Ústí n.L. 1:10:22 C
41   Brandejský Petr 39 SK Spartak Praha 4 1:10:31 C
42   Mocker František 58 AC Česká Lípa 1:12:08 B
               
Výsledky chůze 10 km ženy
1   Netolická Martina 82 AK Olymp Brno 1:00:39  
2   Jeníková Petra 96 SK Spartak Praha  4 1:08:00 DY
3   Nesvadbová Michaela 92 SK Nové Město nad Metují 1:09:53 JY