AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

107. ročník závodu Praha - Brandýs nad Labem  
Datum 24.4.2010  
Pořadatel AC PRAHA 1890
 ve spolupráci TJ Sokol Kbely a TJ Sokol Brandýs n.L.
Ředitel závodu František Zouhar  
Hlavní rozhodčí Karel Mácha  
Technický delegát přeboru Prahy František Zouhar  
Vrchník chůze Vlasta Zahradníková  
Řídící pracovník chůze Petr Kratochvíl  
Výsledky 15 km běh muži  
1 Krunka Kamil 86 SK Nové Město nad Metují   49:15    
2 Serbessa Mulgueta 71 Ortopedie Týn nad vltavou   49:23    
3 Vitko Juraj 86 MŠK Kysucké Nové Mesto   50:00    
4 Sojka Miroslav 75 Loko Trutnov   53:41    
5 Zouhar František 82 AC Praha 1890   55:31    
6 Pavlů Roman 79 SK ZŠ Jeseniova   56:08    
7 Hosticka Jan 79 Dejvice   56:44    
8 Bubeníček Jiří 68 Sokol Lhotka   58:13 A  
9 Suchý Jiří 59 Praha 4   58:41 B  
10 Míček František 71 STS Chvojkovice   58:56    
11 Čikera Patrik 68 Praha 1:00:25 A  
12 Chobola Tomáš 81 Praha 1:02:07    
13 Korenčík Martin 84 Sokiol Kbely 1:02:15    
14 Vondráček Gustav 72 Praha 3 1:02:21    
15 Rýpar Miloslav 63 Jihlava 1:02:37 A  
16 Petratur Radim 77 Praha 1:02:47    
17 Onderka Alois 69 Praha 8 1:03:04 A  
18 Hunčovský Martin 64 ČAU 1:04:20 A  
19 Oplištil Sáva 67 AC Praha 1:04:24 A  
20 Kminiak Ján 48 Ilava-Klobušice 1:07:27 C  
21 Brunner Radek 74 AC PRAHA 1890 1:07:47    
22 Přibyl Miloš 67 Spartak Sezimovo Ústí 1:09:18 A  
23 Bednář Miloš 52 FTVS Praha 1:09:59 B  
24 Bednář Petr 82 FTVS Praha 1:10:04    
25 Kubička Milan 75 Praha 9 1:10:32    
26 Krčmárik Jozef 79 Dragons CZ 1:12:39    
27 Čopf Martin 81 Prah 4 1:13:21    
28 Pertlík Radek 65 VK Lysá/nLabem 1:13:56 A  
29 Řežábek Petr 57 USK Praha 1:14:29 B  
30 Rada Michal 73 Praha 1:15:13    
31 Gřešek RAdoslav 73 Spartak Rohov 1:16:48    
32 Urbiš Vilém 54 AO Kobeřice 1:16:49 B  
33 Pauer Miroslav 51 Praha 1:17:35 B  
34 Novotný Radek 82 Praha 1:21:38    
35 Stejskal David 75 Dragons CZ 1:24:42    
36 Vašek Štěpán 70 Dragons CZ 1:25:45 A  
37 Loužecký Miloš 40 Olymp Praha 1:29:03 C  
38 Chmelař Josef 33 AC Rokoska 1:31:38 C  
Výsledky běhu 10 km  
junioři        
1 Procházka Pavel 94 TJ LIAZ  Vehlovice   38:41 DI  
2 Hunčovský Tomáš 94 GFP Neratovice   39:17 DI  
               
ženy běh 10 km      
1 Firsová Olga 83 Hvězda SKP Pardubice   36:06    
2 Kubešová Petra 91 SK ZŠ Jeseniova   42:00 JY  
3 Vavrušová Helena 61 AC PRAHA 1890   44:07 A  
4 Trilčová Jana 81 Dragon CZ   49:23    
5 Sklenářová Tereza 84 Praha 7   50:01    
Výsledky chůze 10 km  
muži              
1 Rízek Milan 78 AC Moravská Slavia Brno   43:48    
2 Malysa Jiří 66 Jiskra Ústí n.O.   44:00 A  
3 Ketner Karel 90 AO Slavia Havířov   44:38    
4 Malysa Jiří 91 Jiskra Ústí n.O.   45:30 JI  
5 Zajíc Jakub 89 Hvězda SKP Pardubice   46:16    
6 Polášek Jan 80 AO Slavia Havířov   46:27    
7 Švehla Milan 78 VSK Univeerzita Brno   46:36    
8 Medera Zdeno 75 AK Zlín   47:33    
9 Hejkrlík Filip 79 ATLETIKA Polička   49:11    
10 Kozelka Antonín 85 AC Slovan Liberec   50:09    
11 Smola Josef 64 SK Nové Město nad Metují   51:41 A  
12 Chylek Ondřej 93 AK Bohumín   53:16 DI  
13 Čenec Tomáš 92 Sokol České Budějovice   54:57 JI  
14 Kalát Josef 55 AK Bílina   55:07 B  
15 Janoušek Jiří 51 AK Bílina   55:38 B  
16 Šolc Luděk 61 AC Mladá Boleslav   56:02 A  
17 Elischer Ivan 60 AC Ústí nad Labem   56:32 B  
18 Taubr Tomáš 93 Sokol České Budějovice   56:56 DI  
19 Gorner Tomáš 81 TJ Klatovy   57:12    
20 Fliegl Miroslav 54 SK Nové Město nad Metují   57:28 B  
21 Dzurňák Jan 53 TJ Klatovy   58:48 B  
22 Bittengl Zdeněk 61 TJ Klatovy   59:12 A  
23 Teplý Jaroslav 78 TJ Jiskra Litomyšl   59:12    
24 Šváb František 57 TJ Jiskra Litomyšl   59:28 B  
25 Adam Petr 50 SK Nové Město nad Metují   59:41 C  
26 Rašovský Matěj 88 VSK FTVS   59:55    
27 Kovář Rostislav 51 AK Olomouc 1:00:17 B  
28 Zeibert Milan 63 TJ Spartak Třebíč 1:00:21 A  
29 Červ Miloslav 50 ATLETIKA Polička 1:00:25 C  
30 Pták Jaroslav 47 AK Bílina 1:02:15 C  
31 Hebký Robert 50 TJ Klatovy 1:02:17 C  
32 Vondra Václav 68 TJ Lokomotiva Beroun 1:02:50 A  
33 Němec Pavel 74 TJ Lokomotiva Beroun 1:03:37    
34 Chmelař Jan 61 TJ Sokol Opava 1:03:55 A  
35 Sviták Miloslav 59 AC Česká Lípa 1:04:06 B  
36 Vančura Rudolf 54 AC Domažlice 1:04:34 B  
37 Dubský Petr 89 VSK FTVS 1:04:47    
38 Lampa Michal 94 TJ Sokol Opava 1:04:54 DI  
39 Nožka Stanislav 75 ATLETIKA Polička 1:06:19    
40 Marek Stanislav 42 TJ Znojmo 1:06:28 C  
41 Kovanda Jiří 46 TJ Lokomotiva Beroun 1:06:54 C  
42 Hanč Luděk 94 SK Nové Město nad Metují 1:08:30 DI  
43 Pivoňka Milan 42 AC Ústí nad Labem 1:09:22 C  
44 Macek Josef 49 TJ LIAZ Jablonec 1:10:25 C  
45 Vonášek Luboš 65 AC PRAHA 1890 1:10:31 A  
46 Mocker František 58 AC Česká Lípa 1:13:24 B  
47 Hloch Jaromír 92 TJ Loko Břeclav 1:15:45 JI  
48 Čech Petr 91 TJ Loko Břeclav 1:15:46 JI  
49 Pruckner Jaroslav 54 AC Mladá Boleslav 1:17:53 B  
50 Miřejovský Tomáš 61 Spartak P4 1:18:44 A  
ženy chůze 10 km      
1 Hančová Tereza 92 SK Nové Město nad Metují 1:01:19 JY  
2 Netolická Martina 82 AK Olymp Brno 1:02:49    
3 Nesvadbová Michaela 92 SK Nové Město nad Metují 1:17:53 JY