AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

105. ročník závodu Praha - Brandýs nad Labem        
Datum 27.4.2008          
Pořadatel AC PRAHA 1890
 ve spolupráci TJ Sokol Kbely a TJ Sokol Brandýs n.L.
 
Ředitel závodu František Zouhar        
Hlavní rozhodčí Milan Houser        
Technický delegát přeboru Prahy Jindřich Linhart        
Vrchník chůze Vratislav Hlušička        
Řídící pracovník chůze Petr Kratochvíl        
Výsledky 15 km běh muži
1 Havelka Petr 18.8.1972 TJ Vodní stavby Tábor 49:38 M    
2 Zouhar František 24.8.1982 AC PRAHA 1890 50:08 M    
3 Fiala Miloš 28.6.1985 TJ Dukla Praha 50:16 M    
4 Čivrný Jiří 18.10.1980 Semily 50:47 M    
5 Daňko Miroslav 21.4.1977 Labe Tri Club 52:33 M    
6 Wallenfels Jiří 1.11.1972 Sokol Král.Vinohrady Praha 52:58 M    
7 Klouda Daniel 26.1.1967 FACSON 53:18 A    
8 Betkowski Piotr 25.4.1987 Polsko 54:18 M    
9 Reis Tomáš 25.6.1987 AC PRAHA 1890 54:28 M    
10 Chudo Martin 14.11.1977 Siemens 54:29 M    
11 Růžička Vladimír 9.10.1962 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 55:06 A    
12 Matula Martin 31.3.1971 Enervitteam 56:23 M    
13 Sobotka František 27.4.1977 Praha Satalice 56:30 M    
14 Svoboda Mojmír 20.5.1966 Hvězda SKP Pardubice 56:55 A    
15 Malý Jiří 26.10.1953 AC Česká Lípa 57:10 B    
16 Rychecký Tomáš 22.12.1966 HH Smíchov 58:08 A    
17 Rajtr Josef 11.3.1965 EnervitTeam 58:12 A    
18 Čivrný Jiří 19.10.1953 Slovan Liberec 58:30 B    
19 Vaňuš Jozef 15.11.1978 Enervit 58:56 M    
20 Řízek Marek 13.4.1972 Děčín 59:13 M    
21 Tarant Jiří 24.1.1955 Praha 10 1:00:18 B    
22 Bubeníček Jiří 16.9.1968 TJ Sokol Lhotka 1:00:34 A    
23 Zícha Ondřej 23.4.1982 Sokol Král.Vinohrady Praha 1:00:46 M    
24 Říha Milan 6.4.1974 Jesenice 1:01:22 M    
25 Ksiažkiewicz Piotr 9.10.1987 Polsko 1:02:27 M    
26 Lhota Petr 8.5.1977 TJ Sokol Kolín-atletika 1:02:59 M    
27 Ungr Marcel 26.1.1976 Beroun 1:03:19 M    
28 Šebek Dušan 25.8.1972 SK Neumětely 1:03:38 M    
29 Korenčík Martin 18.5.1984 TJ Sokol Kbely 1:03:39 M    
30 Záruba Martin 15.7.1987 AC PRAHA 1890 1:03:43 M    
31 Tománek Jiří 19.12.1962 Křepelky Mrákotín 1:05:24 A    
32 Záruba Luděk 6.1.1959 AC PRAHA 1890 1:05:38 A    
33 Homolka Ondřej 27.9.1977 Euler Hermes CZ 1:06:16 M    
34 Šandera Martin 1.8.1976 BONBON, MPČR 1:06:20 M    
35 Kostlivý Miroslav 24.1.1955 Traged Team Praha 1:06:29 B    
36 Popel Karel 7.7.1960 Praha 5 1:06:42 A    
37 Herda Jan 5.3.1983 Dobřichov 1:06:46 M    
38 Dolejš Jan 23.12.1949 Klub přátel běhu Kokořínským údolím 1:07:27 B    
39 Kubalík Jan 4.4.1978 EnervitTeam 1:08:09 M    
40 Blaha Stanislav 3.7.1963 BK Vísky 1:08:28 A    
41 Oplíštil Sáva 15.2.1967 AC PRAHA 1890 1:09:14 A    
42 Dvořák Tomáš 23.8.1972 Šestajovice 1:11:12 M    
43 Podzemský Petr 17.8.1981 AČR 1:12:00 M    
44 Zoubek Daniel 23.9.1967 Klub podpant. manželů 1:12:01 A    
45 Kostovič Petr 7.9.1962 Behej.com 1:12:04 A    
46 Mikulecký Tomáš 14.6.1978 PIM RC Praha 1:12:06 M    
47 Suchan Pavel 17.7.1973 AČR 1:12:11 M    
48 Řežábek Petr 1.1.1957 USK Praha 1:12:58 B    
49 Nedvěd Pavel 14.4.1958 ŠK Kladno 1:13:02 B    
50 Motejlek Lubor 11.12.1955 Nymburk 1:13:19 B    
51 Philip Jan 1.5.1972 Jesenice 1:13:30 M    
52 Trbušek René 9.1.1976 Čelákovice 1:14:03 M    
53 Veselý Milan 4.7.1948 TJ Sokol Kolín-atletika 1:16:43 C    
54 Stava Jindřich 31.10.1979 Pankrác 1:16:51 M    
55 Chvátal Vladimír 18.1.1967 Úvaly 1:19:37 A    
56 Herzig Michal 8.6.1962 Liga 100 Praha 1:20:29 A    
57 Kokta Bohuslav 15.4.1940 Milpat 1:22:22 C    
58 Dvořáček Václav 18.3.1969 Ústí nad Labem 1:22:29 M    
59 Berounský Pavel 9.2.1956 LTC Houštka 1:29:29 B    
60 Koloc Pavel 10.5.1965 AC Total Zero 1:30:12 A    
Výsledky běhu 10 km
junioři            
1 Prouza Milan 22.4.1990 SC Radotín Praha 35:59 J    
2 Kubr Jaroslav 27.12.1990 AC Laura 46:14 J    
ženy          
1 Firsova Olga 11.5.1983 KERTEAM 36:12 Z    
2 Šibravová Lenka 5.8.1982 KERTEAM 37:04 Z    
3 Klimešová Tereza 20.6.1984 AC PRAHA 1890 38:47 Z    
4 Škorpilová Jana 15.8.1974 SABZO 42:30 Z    
5 Vavrušová Helena 15.3.1961 AC PRAHA 1890 44:31 A    
6 Pokorová Jaroslava 22.10.1972 PIM RC Praha 44:39 A    
7 Blahová Karolína 16.7.1979 Euler Hermes CZ 46:09 Z    
8 Crhová Ivana 1.3.1966 BK Vísky 47:06 A    
9 Breburdová Hana 6.6.1961 Traged Team 47:31 A    
10 Blahová Jaroslava 6.11.1967 BK Vísky 48:26 A    
11 Křížová Lenka 16.2.1974 AC PRAHA 1890 48:53 Z    
12 Vlasáková Jitka 25.6.1990 USK VŠEM Ústí n/L. 49:06 J    
13 Zárubová Jana 7.12.1959 AC PRAHA 1890 50:30 A    
14 Tománková Pavla 17.12.1968 KRB Chrudim 51:44 A    
15 Němečková Martina 4.4.1965 Ultrasport Sokolov 52:37 A    
16 Blahová Renata 11.3.1974 Mratín 54:45 Z    
Výsledky chůze 10 km
muži                
1 Malysa Jiří 14.8.1966 VSK Univerzita Brno 44:13 A    
2 Šnajdr David 1.1.1971 SK Nové Město nad Metují 44:50 M    
3 Hudák Jakub 4.8.1987 AK ŠKODA Plzeň 45:03 M    
4 Škarba Martin 3.5.1984 AK ŠKODA Plzeň 46:31 M    
5 Herber David 9.4.1987 VSK Univerzita Brno 46:44 M    
6 Polášek Jan 29.11.1980 AO Slavia Havířov 47:42 M    
7 Hlavenka Tomáš 8.2.1977 AC Moravská Slavia Brno 48:34 M    
8 Savický Petr 9.12.1962 TJ Liaz Jablonec n/N. 49:45 A    
9 Kozelka Antonín 27.11.1985 AC Slovan Liberec, o.s. 51:18 M    
10 Sucharda Zdeněk 28.1.1971 SportShow 52:47 M    
11 Albrecht Stanislav 25.11.1973 SportShow 53:31 M    
12 Psutka Roman 6.8.1962 AC Domažlice 55:51 A    
13 Vlasák Josef 11.11.1964 USK VŠEM Ústí n/L. 56:30 A    
14 Šolc Luděk 1.9.1961 AC Mladá Boleslav 57:15 A    
15 Kovář Rostislav 20.3.1951 AK Olomouc 57:56 B    
16 Adam Petr 8.5.1950 SK Nové Město nad Metují 58:11 B    
17 Navrátil Petr 2.12.1987 TJ Sokol Hradec Králové 58:46 M    
18 Čerepušťák Ondřej 17.2.1948 TJ Sokol Kolín-atletika 1:00:15 C    
19 Pták Jaroslav 7.4.1947 AK Bílina 1:00:18 C    
20 Horáček Tomáš 1.1.1973 TJ Dukla Praha 1:01:07 M    
21 Chmelař Jan 4.6.1961 TJ Sokol Opava 1:03:22 A    
22 Zeibert Milan 16.2.1963 TJ Spartak Třebíč 1:04:26 A    
23 Vančura Rudolf 25.9.1954 AC Domažlice 1:04:27 B    
24 Zapadlo Tomáš 18.12.1973 AC Slovan Liberec, o.s. 1:06:15 M    
25 Macek Josef 31.1.1949 TJ Liaz Jablonec n/N. 1:06:33 B    
26 Vonášek Luboš 15.4.1965 AC PRAHA 1890 1:07:12 A    
27 Prückner Jaroslav 1.5.1954 AC Mladá Boleslav 1:07:13 B    
28 Dostalík Václav 23.5.1940 AK Olomouc 1:09:43 C    
29 Ešpandr Martin 9.6.1976 Sokol Král.Vinohrady Praha 1:14:18 M    
30 Haničák Vlastimil 17.9.1958 AC Mladá Boleslav 1:15:42 B    
31 Běhan Tomáš 1.8.1985 Sokol Král.Vinohrady Praha 1:33:04 M    
junioři                
1 Schrom Pavel 17.3.1991 TJ Slezan Opava 45:56 J    
2 Malysa Jiří 15.5.1991 Ústí n.Orlicí 50:55 J    
3 Babej Ján 28.1.1989 VSK Univerzita Brno 51:27 J    
4 Ketner Karel 11.4.1990 AO Slavia Havířov 54:50 J    
5 Chmelík Richard 24.4.1990 AO Slavia Havířov 59:37 J    
ženy                
1 Pelantová Lucie 7.5.1986 USK Praha 53:06 Z    
2 Herberová Hana 3.1.1981 Hvězda SKP Pardubice 53:19 Z    
3 Netolická Martina 25.5.1982 AC Slovan Liberec, o.s. 1:02:05 Z