AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 

102. ročník závodu Praha - Brandýs nad Labem
Datum   8.5.2004
Pořadatel   AC PRAHA 1890
Ředitel závodu   Pavel Šarapatka
Hlavní rozhodčí   Miroslav Staněk
Technický delegát   Josef Průcha
Vrchník chůze   Dr. Macek
Výsledky půlmaratonu  
1   Zouhar František 24.8.1982   PSK Olymp Praha 1:06:51 M  
2   Havelka Petr 18.8.1972   AC PRAHA 1890 1:11:26 M  
3   Tábor Stanislav 14.2.1980   Dukla Praha 1:17:09 M  
4   Katzsiedl Michal 18.4.1982   AC PRAHA 1890 1:18:01 M  
5   Bohdal Jaroslav 9.4.1976   MK Kladno 1:21:29 M  
6   Ulma Tomáš 12.10.1964   Praha 1:21:54 A  
7   Havelka Vlastimil 14.12.1974   AC PRAHA 1890 1:22:30 M  
8   Vladyka Jan 7.10.1958   AC PRAHA 1890 1:22:41 A  
9   Hamerník Jan 23.10.1955   Úvaly 1:23:29 B  
10   Škorpil Miloš 12.9.1954   AC PRAHA 1890 1:24:47 B  
11   Přibyl Miloš 26.9.1967   Spartak Sezimovo Ústí 1:25:03 M  
12   Pivoňka Petr 28.2.1969   PIM 1:27:07 M  
13   Šarapatka Pavel 13.7.1969   AC PRAHA 1890 1:27:25 M  
14   Tomeš Rostislav 14.1.1960   PIM RC 1:27:30 A  
15   Vávra Radomír 10.4.1963   Praha 1:27:39 A  
16   Zouhar Martin 25.6.1985   AC PRAHA 1890 1:29:00 M  
17   Buzek Oldřich 19.5.1961   Praha Čakovice 1:30:21 A  
18   Pekař Petr 12.4.1963   Květnice 1:30:46 A  
19   Kostlivý Miroslav 24.1.1955   PIM 1:31:16 B  
20   Racek Luboš 9.10.1968   PIM 1:32:00 M  
21   Rada Petr 10.8.1964   AC Obora Hvězda 1:33:15 A  
22   Cihlář Jan 4.1.1983   AC PRAHA 1890 1:33:18 M  
23   Zeman Ondřej 30.1.1981   Praha 5 1:34:21 M  
24   Mucha Petr 29.4.1947   Sokol Kobylisy 1:34:25 B  
25   Zbíralová Radka 3.6.1972   PIM 1:35:13 Z  
26   Weiss Michal 12.12.1959   AC PRAHA 1890 1:35:29 A  
27   Březinová Vanda 13.4.1973   AC Kovošrot 1:35:53 Z  
28   Novák Vladimír 27.9.1954   Praha 5 1:36:30 B  
29   Dolejš Jan 23.12.1949   PIM 1:36:54 B  
30   Novák Vladimír 16.2.1956   Metaco BOBR 1:36:57 M  
31   Papoušek Antonín 7.10.1963   Praha 9 1:37:12 A  
32   Otava Miroslav 28.2.1962   Praha ČMK 1:38:00 A  
33   Uher Ondřej 28.2.1979   Sokol Dolní Počernice 1:39:42 M  
34   Adam Petr 8.5.1950   AC Obora Hvězda 1:41:03 B  
35   Herzig Michal 8.6.1962   Liga100 Praha 1:44:43 A  
36   Horyna Miroslav 22.6.1954   Praha Zahradní město 1:45:33 B  
37   Pazdera Zbyšek 20.9.1962   Praha 8 1:46:59 A  
38   Zeman Pavel 11.2.1954   Praha 5 1:47:07 B  
39   Kožárová Petra 24.1.1963   SPAŽ 1:48:49 Z  
40   Krč Štefan 29.4.1951   PIM 1:49:45 B  
41   Míšek Jan 14.5.1960   SPAŽ Praha 8 1:52:36 A  
42   Kučera Zdeněk 17.7.1979   Praha 18 NF M  
43   Puci Viktor 28.4.1976   TJ Tempo Praha NF M  
                   
Výsledky běhu 10 km  
junioři              
1.   Reis Tomáš 25.6.1987   AC PRAHA 1890 0:33:14 J  
ženy              
1.   Pelantová Lucie 7.5.1986   AC PRAHA 1890 0:38:40 J  
2.   Pokorná Věnceslava 4.8.1948   AC Kovošrot Praha 0:43:30 Z  
3.   Zárubová Jana 7.12.1959   AC PRAHA 1890 0:45:35 Z  
4.   Krumlová Anna 12.12.1962   AC PRAHA 1890 0:51:47 Z  
5.   Křížová Lenka 16.2.1974   AC PRAHA 1890 0:51:48 Z  
veřejný závod            
1.   Oplištil Sáva 15.2.1967   AC Praha 1890 0:41:15 M  
2.   Mišek Michal 4.10.1939   TJ Liga100 Praha 0:45:14 C  
3.   Jašek Petr 18.3.1965   SK Bohnice 0:45:48 A  
4.   Šimeček Jan 30.5.1967   Sokol Brandýs 0:46:37 M  
5.   Křenek Michal 23.10.1964   Sokol Brandýs 0:46:42 A  
6.   Vosátka František 13.9.1958   Praha 0:47:35 A  
7.   Berounský Pavel 9.2.1956   LTC Houštka 0:59:05 A  
8.   Voslář Zdeněk 12.3.1948   AC PRAHA 1890 1:03:01 B  
Výsledky chůze 20 km  
1   Svoboda Pavel 18.3.1980   AC Slovan Liberec 1:34:11 M  
2   Kozelka Antonín 27.11.1985   AC Slovan Liberec 1:34:19 M  
3   Švehla Milan 4.5.1978   Spartak P4 1:34:59 M  
4   Párys František 22.8.1953   AC Slovan Liberec 1:42:28 B  
5   Kovář Rostislav 20.3.1951   AK Olomouc 1:48:51 B  
6   Beck Jiří 26.4.1975   TJ Klatovy 1:55:19 M  
7   Kůra Luboš 12.9.1982   TJ Klatovy 1:55:52 M  
8   Psůtka Roman 6.8.1962   AC Domažlice 1:56:34 A  
9   Pták Jaroslav 7.4.1947   AK Bílina 1:58:46 B  
10   Hostýnek Jiří 9.2.1961   TJ Klatovy 1:59:51 A  
11   Bittengl Zdeněk 12.5.1961   TJ Klatovy 2:00:42 A  
12   Marek Stanislav 5.11.1942   JE Dukovany Třebíč 2:07:14 C  
13   Hebký Robert 18.10.1950   TJ Klatovy 2:10:04 B  
14   Vančura Rudolf 25.9.1954   AC Domažlice 2:12:39 B  
15   Muller Bernard 20.6.1942   ASK Děčín 2:32:34 C  
16   Vonášek Luboš 15.4.1965   AC PRAHA 1890 2:32:38 A  
Výsledky chůze 10 km  
1   Netolická Martina 25.5.1982   AC Slovan Liberec 1:39:17 Z