AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

Přípravka ve 3. kole
aktuality >>

 

 

Na Mazurskou jsme vyrazili ve středu 7. června 20023 v poměrně velkém počtu. Mladší přípravka měla 14 závodníků, starší ještě o jednoho více. Společně s dětmi z oddílů SK Míle, ŠAK Novoborská a AŠK Mazurská jsme se zúčastnili 3. kola závodů přípravek Severu. Na účastníky čekaly standardní disciplíny a na závěr štafeta 4x125 m. Počasí přálo, a tak se dalo očekávat, že si děti sportování užijí a padne i nějaký osobáček.

Nejvýraznějším talentem mladší přípravky je mezi hochy bezesporu Toník Holík. Nenápadný, menší, ale svou výkonností se pokaždé umístil na nejpřednějších místech. Zlatou medaili „bral“ v běhu na 60 metrů i v hodu kriketovým míčkem, v dálce skončil druhý. Stejné místo obsadila i štafeta, jejíž byl členem, ve složení Eliška Rýdlová, Barča Buštová a Tomáš Linhart. I Tomáš neměl daleko na stupně vítězů, ve skoku dalekém skončil čtvrtý.

Mezi dívkami si v mladší kategorii nejlépe vedla Eliška Rýdlová. Kromě účasti ve stříbrné štafetě vybojovala druhé místo ve skoku do dálky a ve sprintu. Patřila by jí i bramborová medaile v hodu kriketovým míčkem. V běhu na 60 m jí skvělým třetím místem doplnila Agátka Uchytilová. V mladší přípravce bychom neměli opomenout i další medaile v hodu kriketovým míčkem, jak se můžete přesvědčit v přiložených výsledcích.

I u starší přípravky došlo na medaile. Klárka Ježková si v dálce doskočila dokonce pro zlatou medaili! A Šimon Šíma, který s námi nově trénuje, si poprvé zkusil závody a hned z toho bylo druhé místo ve sprintu. K němu přidal stejné umístění i ve štafetě, kterou běžel s Luckou Poláčkovou, Zorkou Knorovou a Matym Touretem. Úspěšná byla i naše další štafeta, která skončila třetí (Šíma Dobeš, Dominik Burget, Anička Šrubařová a Klárka). Již zmiňovanému Matymu utekla medaile v běhu na 60 m i ve skoku do dálky o fous, skončil čtvrtý. Stejně dopadla i Lucka P., které chyběl k bronzové příčce v kriketu necelý metr.

Tyto závody nebyly jen o medailích. Sešla se prima parta dětí, které zúročily základy jednotlivých disciplín, které jim předáváme při tréninku, a zkusily si atletiku naostro. Povzbuzovaly se, navzájem si fandily a měly radost ze svých výkonů i z umístění svých kamarádů. Ti nejlepší obdrželi diplomy, medaile a drobné sladkosti a všichni ostatní koláček. Odměnou nám všem bylo hezké sportovní odpoledne.

EM

 

výsledky                                                                               fotky

zpět

Komentáře

,  
No comment found


přidat komentář

 

 

____________________________________________________________________________________________

   

       
 

     

 


 
Výše finanční částky na účtu "TARTAN"
z darů členů a příznivců nejstaršího českého sportovního klubu AC Praha 1890 na rekonstrukci stávající škvárové atletické dráhy
437 750,- Kč
 

 Počasí

 kalendář 03/2024

 
 
 
   . Po Út St Čt Pá So Ne 
 
 
 
    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
přípravka,žactvo,dorost dospělí,veteráni

Vzkazy

vložit nový

Jana Zemanová zeman(dot)jana(at)volny(dot)cz 22.11.2014 21:38
Ahoj,
ráda čtu pozitivní ohlasy na novou podobu webu AC. :-) Jak Lenka správně napsala, rubrika „o čem se píše“ je prostě o tom, o čem se píše na jiných webech, nic víc nic míň. Je na každém, co si z článku vezme motivujícího, pozitivního, či nemá potřebu ho číst. 30.října jsem všem psala mail o této nové rubrice, že úplně nevím, v jaké podobě by měla být a že bude záležet na vás, co byste v ní chtěli číst. Nikdo mi neodepsal, nereagoval, neposlal žádný tip na jakýkoliv článek (akorát s Pavlem jsem konzultovala novou podobu). Proto jsem ji zatím udělala takovou jaká je, protože jsem o článcích, které tam jsou, věděla, že i jiní veteráni AC si je rádi přečtou. Proto jen i články z veteránského dění. Osobně bych spíše volila i neveteránské dění, aby to nebylo tak jednostranně zaměřené. Chápu, že dráhaře můžou zajímat jiná témata než silničáře či krosaře, či třeba dokonce trenéry. Někdo bude za tuto rubriku rád a někdo si rád projde ostatní atletické weby a vybere si sám, co chce číst. Takže vím, že touto rubrikou se nemůžu zavděčit všem, ale i přesto si myslím, že na webu AC může mít své místo.
Psaní o sportovcích AC z minulosti či současnosti, metodických článků, či o tréninkách světových i českých atletů není moje parketa, toto bych nechala pro někoho, kdo je více v obraze a rozumí tomu. Ale nepochybuji, že i tyto články by si našly své čtenáře.
Petra 22.11.2014 08:21
Kačko, Jani, Pavlíku - máte můj obdiv. Stránky jsou skvělé. O to víc si cením toho, že ve vašem nabitém každodenním programu máte ještě čas zvelebovat a aktualizovat naše stránky. Jen tak dál a díky.
Lenka 21.11.2014 22:25
Ahoj, mně se podoba stránek moc líbí, jsem z nich nadšená a pravidelně na ně chodím. Moc díky Janě, Kátě a Pavlovi. Stránky jsou aktuální, moderní a přehledné! Rubrika "o čem se píše" mě nechává naprosto klidnou, je tam prostě uvedeno to, o čem se píše v mediích. Jsem ráda i za to (aspoň jsem v obraze). Lenka
P.S. spíš bych měla zapracovat a doplnit své výkony a motto. O víkendu to snad vymyslím;)
<< Předchozí stránka
18-20 z 28
Následující stránka >>

 

 

 

 

 Aktualizováno: 01.03.2024

TOPlist