Družstvo mladšího žactva – 5.
aktuality >>

Jarní část soutěže Pražského přeboru družstev mladšího žactva máme za sebou. Naše skupina C byla složena z 9 oddílů a mým velkým přáním bylo skončit do 5. místa a to se podařilo. Mám z toho velkou radost a děkuji všem našim mladým závodníkům, kteří se o toto pěkné místo svými výkony postarali. Do soutěže se z našeho oddílu zapojilo 16 chlapců a 10 děvčat.

Vše začalo 11.4.2018 přespolním během, kde chlapci vybojovali 3. a děvčata 7. místo, pro družstvo to bylo místo 5.  A pak začaly 3 kola dvojbojů: 17.5., 31.5. a 21.6.2018.

Žáci si vedli opravdu skvěle, dvě kola dokázali vyhrát a v jednom byli 3. Děvčata už tak úspěšná nebyla, nejlepší umístění je 6. Tady je to hlavně o tom, že nastupovala v malém počtu.

Od začátku soutěže se družstvo v bodové tabulce drželo mezi 5. a 6. místem, poslední kolo rozhodlo a je to