AC Praha 1890
Máme nový tartan!!!
Akce klubu v roce 2023
Akce AC Praha 1890 v letošním roce... více
33. ročník Běhu Máchalkou
Na Máchalce se letos sejdeme 26. března... více
Praha-Brandýs
22. dubna oslavíme 130 let od založení závodu... více
Pražská chodecká hodinovka
Pražská chodecká hodinovka bude 21. října... více
Máchalka 2014 |
|||||
Ženy 4000m | |||||
1. | Jana Vrlová | 1973 | Praha 8 | 18:37 | |
2. | Kristýna Chmelíková | 1988 | Šímova J-elita | 18:57 | |
3. | Lenka Křížová | 1974 | AC Praha 1890 | 20:12 | |
4. | Dana Kučerová | 1984 | Kbely | 21:40 | |
5. | Jana Seemanová | 1975 | K2 | 22:43 | |
6. | Pavlína Křížová | 1968 | Žižkov | 23:50 | |
7. | Barbora Bačová | 1987 | AC Praha 1890 | 24:18 | |
Dorostenky 3000m | |||||
1. | Anna Kubínová | 1998 | 21:04 | ||
Dorostenci 3000m | |||||
1. | Lukáš Poláček | 1998 | AC Praha 1890 | 13:23 | |
Junioři 5000m | |||||
1. | Mikuláš Veselý | 1995 | HFC Kobylisy | ||
Muži 5000m | |||||
1. | Jaroslav Doubek | 1993 | Spartak Praha 4 | ||
2. | František Zouhar | 1982 | AC Praha 1890 | 17:16 | |
3. | Josef Hrabal | 1981 | Praha 9 | 18:28 | |
4. | Martin Hrazdil | 1983 | Bílovice | ||
5. | Petr Bednář | 1978 | Praha 8 | 21:21 | |
6. | Antonín Bačo | 1986 | AC Praha 1890 | 22:10 | |
7. | Petr Chloupek | 1977 | Praha 9 | ||
8. | Marek Vinkler | 1987 | Hostivice | ||
9. | Tomáš Šmíd | 1976 | AC Praha 1890 | ||
Muži veteráni 5000m | |||||
1. | Pavel Šára | 1974 | AC Praha 1890 | 18:16 | |
2. | František Míček | 1971 | AC Praha 1890 | 19:02 | |
3. | Viliam Marenčák | 1974 | Banská Bystrica | ||
4. | Jiří Vladyka | 1963 | AC Praha 1890 | 20:22 | |
5. | Sáva Oplíštil | 1967 | AC Praha 1890 | 20:30 | |
6. | Eduard Šiman | 1965 | Praha 10 | ||
7. | Tomáš Seeman | 1968 | Medicína | ||
8. | Chudoba Jiří | 1969 | AC Praha 1890 | ||
9. | Jan Traxler | 1964 | Žižkov | ||
10. | Richard Veselý | 1964 | HFC Kobylisy | ||
Mladší žákyně 1000m | |||||
1. | Barbora Hartmanová | 2002 | Dukla Praha | 4:51 | |
Mladší žáci 1000m | |||||
1. | Jakub Dohnal | 2001 | Nehvizdy | 5:08 | |
Štafeta 500+500m | |||||
1. | Nicola Michálková s maminkou | 2000+1971 | ASK Slavia | 4:15 | |
2. | Ladislav Nepomucký s maminkou | 2000+1971 | Praha 8 | 4:18 | |
3. | Jáchym Palivec s tatínkem | 2007+1978 | AC Praha 1890 | 4:42 | |
4. | Tereza Míčková s tatínkem | 2007+1971 | AC Praha 1890 | 4:49 | |
5. | Stázka Oplíštilová s tatínkem | 2006+1967 | 4:58 | ||
6. | Vojta Seeman s tatínkem | 2008+1968 | Sokol Strašnice | 5:09 | |
7. | Barča Hartmanová s tatínkem | 2002 | Dukla Praha | 5:13 | |
8. | Eva Ellederová s tatínkem | 2008 | AC Praha 1890 | 5:17 | |
9. | Eliška Průchová s tatínkem | 2009+1978 | Přezletice | 5:19 | |
10. | Johanka Seemanová s maminkou | 2004+1975 | Sokol Strašnice | 5:30 | |
11. | Šimon Hartman s maminkou | 2005 | Dukla Praha | 5:37 | |
12. | Kačka Hartmanová s tatínkem | 2008 | Dukla Praha | 5:38 | |
13. | Péťa Šára s tatínkem | 2010+1974 | AC Praha 1890 | 5:48 | |
14. | Daniel Korbel s maminkou | 2008+1973 | Sokol H. Počernice | 6:12 | |
15. | Kája Palivcová s maminkou | 2009+1978 | AC Praha 1890 | 6:38 | |
16. | Anička Kautská s maminkou | 2010+1983 | AC Praha 1890 | 6:56 | |
17. | Terezka Hartmanová s maminkou | 2011 | Dukla Praha | 7:07 | |
18. | Honzík Elleder s maminkou | 2010 | AC Praha 1890 | 7:24 | |
19. | Martínek Mirga s maminkou | 2010+1980 | Praha 9 | 8:16 | |
20. | Anežka Průchová s maminkou | 2011 | Přezletice | 8:17 | |
21. | Lenka Kubíková s maminkou | 2009+1975 | 8:20 | ||
22. | Vojtíšek Nečesaný s tatínkem | 2010+1978 | Sokol Prosek | 8:21 | |
23. | Filípek Kubík s tatínkem | 2011+1973 | 9:36 | ||
Starší žákyně 2000m | |||||
1. | Nicola Michálková | 2000 | ASK Slavia Praha | 8:52 | |
2. | Marie Hochmanová | 1999 | AC Praha 1890 | 9:19 | |
Starší žáci 2000m | |||||
1. | Kryštof Vidim | 2000 | ŠSK Újezd nad Lesy | 7:55 | |
2. | Michal Kubín | 2000 | Praha 9 | 8:10 | |
3. | Jakub Krofta | 2000 | AC Praha 1890 | 8:11 | |
Přípravka hoši 500m | |||||
1. | Šimon Hartman | 2005 | Dukla Praha | 2:18 | |
2. | Kraštof Bedičák | 2005 | AC Praha 1890 | 2:23 | |
3. | Hubert Hejduk | 2003 | AC Praha 1890 | 2:24 | |
4. | Ondra Kohl | 2005 | AC Praha 1890 | 2:27 | |
5. | Marek Novotný | 2006 | Praha 8 | 2:28 | |
6. | Vojta Ptáček | 2006 | AC Praha 1890 | 2:30 | |
7. | Jáchym Palivec | 2007 | AC Praha 1890 | 2:37 | |
8. | Adam Hykel | 2008 | AC Praha 1890 | 2:52 | |
9. | Adam Vrla | 2005 | AC Praha 1890 | 2:53 | |
10. | Adam Kubín | 2008 | Sokol H. Počernice | 3:01 | |
11. | Matěj Krofta | 2005 | AC Praha 1890 | 3:08 | |
12. | Adam Karel Sládek | 2010 | AC Praha 1890 | 3:48 | |
13. | Jan Elleder | 2010 | AC Praha 1890 | 3:52 | |
MS | Eliška Průchová | 2009 | Přezletice | 3:03 | |
MS | Anežka Průchová | 2011 | Přezletice | 4:45 | |
Přípravka dívky 500m | |||||
1. | Monika Florová | 2004 | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:04 | |
2. | Vendula Plzzerová | 2003 | SK Radotín | 2:05 | |
3. | Pavlína Cubinková | 2003 | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:06 | |
4. | Nicol Melounová | 2004 | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:13 | |
5. | Bára Bezdíčková | 2003 | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:19 | |
6. | Adéla Longinová | 2003 | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:27 | |
7. | Káťa Hartmanová | 2008 | Dukla Praha | 2:38 | |
8. | Alice Bezdíčková | 2005 | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:39 | |
9. | Justýna Korbelová | 2005 | Sokol H. Počernice | 2:44 | |
10. | Terezka Míčková | 2007 | Praha 3 | 2:46 | |
11. | Adéla Maříková | 2005 | AC Praha 1890 | 2:51 | |
12. | Barbora Korbelová | 2003 | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:53 | |
13. | Eliška Průchová | 2009 | Přezletice | 3:05 | |
14. | Eva Ellederová | 2008 | AC Praha 1890 | 3:26 | |
15. | Kája Palivcová | 2009 | AC Praha 1890 | 3:34 | |
16. | Alžběta Brenkusová | 2009 | Sokol H. Počernice | 4:41 | |
17. | Anna Marie Sládek | 2008 | AC Praha 1890 | 4:43 | |
18. | Anežka Průchová | 2011 | Přezletice | 5:22 | |
19. | Terezka Hartmanová | 2011 | Dukla Praha | 5:32 | |
Závod proběhl za pěkného počasí. | |||||
Během závodu nebyl vznesen žádný protest, avšak jak je i z výsledků patrno, došlo | |||||
k předčasnému vymazání můžských časů. Chápeme, že je to pro závodníky nemilé, | |||||
děkujeme jim za vstřícnost a pochopení a doufáme, že je to neodradí od příštího ročníku. | |||||
Děkujeme Úadu městské části Praha 8 za podporu při pořádání letošního ročníku. | |||||
Doufáme, že se se závodníky setkáme i v příštím roce, kdy závod oslaví již 25. ročník. | |||||
A zveme vás i na další akce: | |||||
11. května Libeňský sportovní den pro seniory | |||||
1.června silniční závod Praha-Brandýs | |||||
4.června Dětský den | |||||
O všech plánovaných akcí i činnosti oddílu se můžete dočíst na našich stránkách | |||||
www.ac1890.cz |