AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

   

Výsledky 23.ročníku Běhu Máchalkou

   
Dorostenky 3000m            
1. Zuzana Kožinová   1996   SK Praga   13:34
             
Dorostenci 3000m            
1. Martin Kostohryz   1996   Spartak Praha 4   10:13
2. Dan Bešta   1997   Sokol Kobylisy   11:11
3. Adam Čermák   1997   ASK Slavia Praha   11:31
             
Ženy 4000m            
1. Hanka Randáková   1986   ASK Slavia Praha   15:01
2. Daniela Havránková   1982   KERTEAM   16:13
3. Veronika Mrštíková   1990   ASK Slavia Praha   17:45
4. Jaroslava Dobiášová   1973   XC TEAM   18:13
5. Katarina Třísková   1971   Praha 6   18:40
6. Daniela Vbuerová   1970   ISC Praha   21:04
7. Tereza Přecechtělová   1989   KOB Dobruška   21:36
8. Petra Laubová   1977   LOKO Beroun   22:31
9. Elena Truhlářová   1965   Sokol Kobylisy   25:03
             
Muži veteráni 5000m            
1. Petr Havleka   1972   AC Praha 1890   17:26
2. Franišek Míček   1971   AC Praha 1890   18:53
3. Jiří Puršl   1963   Běž. Klub Č. spořitelny   20:46
4. Lubomír Hošek   1961   TJ OB Č. Budějovice   21:54
5. Petr Daubner   1973   Otrokáři   22:03
6. Jakub Štěrba   1972       22:52
7. Zdeněk Hruša   1946   Jerčany   24:01
8. Tom Ritscher   1966       25:43
9. Antonín Daubner   1942   LIGA 100 Praha   26:09
             
Muži 5000m            
1. Josef Šplíchal   1993   Spartak Praha 4   16:41
2. František Zouhar   1982   AC Praha 1890   17:12
3. Václav Mráz   1983   Slavoj St. Boleslav    17:34
4. Petr Toušek   1980   AC Praha 1890   18:17
5. Pavel Šára   1974   LOKO Braník   19:11
6. Radim Hošek   1987   KOB Dobruška   19:37
7. Jiří Kotlík   1976   RAMALA Rakovník   19:58
8. Rodan Svoboda   1986       20:19
9. Zbyněk Laube   1976   LOKO Beroun   20:24
10. Miroslav Brandejs   1978   CYKLO Polička   21:18
11. Radim Petratur   1977       21:36
12. Libor Vašek   1978   Relativo team   21:46
13. Filip Kessler   1982   Běžecká škola CZ   23:19
14. Tomáš Šmíd   1976   AC Praha 1890   26:14
             
St. Žákyně 2 000m            
1. Adéla Trousilová   1999   AC Praha 1890   9:35
2. Lenka Panýrková   1999   AC Praha 1890   9:59

 

Štafeta rodičů s dětmi 500 + 500m

         
1. Veronika Šťastná s tatínkem 2001   ASK Slavia Praha   4:23
2. Nicola Michálková s maminkou 2000   ASK Slavia Praha   5:00
3. Ondřej Štáfek s tatínkem 2004   SMS Kladno team   5:09
4. Eliška Kotlíková s tatínkem 2002   Rakovník   5:11
5. Matěj Štěrba s tatínkem 2003       5:19
6. Karolína Bedrníková s tatínkem 2003       5:27
7. Nina Laubová s tatínkem 2004   LOKO Beroun   5:29
8. Emička Šárová s tatínkem 2008   LOKO Braník   5:33
9. Kristínka Havelková s tatínkem 2008   AC Praha 1890   5:43
10. Alexandra Laubová s tatínkem 2006   LOKO Beroun   5:44
11. Terezka Míčková s tatínkem 2007   AC Praha 1890   5:59
12. Šimon Hartman s tatínkem 2008   Ďáblice   6:17
13. Dominik Kukla s maminkou 2007   Ďáblice   6:33
14. Petr Šára s taťkou i mamkou 2010   LOKO Braník   8:03
15. Anička Kautská s tatínkem 2010   AC Praha 1890   8:08
16. Ema Kesslerová s mamkou a taťkou 2012       8:58
17. Vojtíšek Nečesaný s tatínkem 2010   Praha 9   11:51
18. Martínek Mirga s tatínkem 2010       13:35
             
Mladší žákyně 1 000m            
1. Veronika Šťastná   2001   ASK Slavia Praha   5:07
2. Barbora Hartmanová   2002   Dukla Praha   5:10
3. Barbora Hornofová   2001   ŠAK Novoborská   5:22
4. Nicola Michálková   2000   ASK Slavia Praha   5:48
             
Mladší žáci 1000m            
1. Jan Janovský   2000   AC Praha 1890   5:05
2. Štěpán Kožina   2003   Aktis   5:05
             
Přípravka dívky 500m            
1. Michaela Durdová   2003   SK Jeseniova   2:06
2. Vendula Plazzerová   2003   SK Radotín   2:18
3. Karolína Bedrníková   2003   Bike 3000 Junior team   2:31
4. Eliška Kotlíková   2002   Bike 3000 Junior team   2:34
5. Veronika Hanušová   2002   AC Praha 1890   2:40
6. Adéla Hornofová   2004   ŠAK Novoborská   2:45
7. Anna Hofmanová   2004   AC Praha 1890   2:51
8. Adéla Špičková   2003   AC Praha 1890/Bike 3000 Jun. team 2:57
9. Adéla Kotlíková   2005   Bike 3000 Junior team   3:01
10. Kateřina Hartmanová   2008   Ďáblice   3:10
11. Tereza Míčková   2007   AC Praha 1890   3:42
12. Nina Laubová   2004   LOKO Beroun   3:43
13. Ema Šárová   2008   LOKO Braník   3:54
14. Alexandra Laubová   2006   LOKO Beroun   3:59
15. Lenka Hanušová   2002   AC Praha 1890   4:05
             
             
             
             
Přípravka kluci 500m            
1. Ondřej Fábry   2003   ASK Slavia Praha   2:11
2. Jakub Dobiáš   2003   ŠSK Újezd nad Lesy   2:18
3. Ondřej Štáfek   2004   SMS Team Kladno   2:38
4. Matěj Štěrba   2003       2:51
5. Šimon Hartman    2005   Dukla Praha   2:51
6. Ivar Ječný   2006   AC Praha 1890   2:53
7. Adam ječný   2009   AC Praha 1890   4:49
8. Dominik Kukla   2007   Dukla Praha   5:11
9. Petr Šára   2010   LOKO Braník   6:48
             
Závod proběhl za relativně pěkného počasí, povrch trati byl bohužel poněkud bahnitý.  
Během závodu nebyl podán žádný protest.        
Organizátory mrzí a omlouvají se za konflikt s neohleduplnou osobou na trati a jejími psy.