AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

      Výsledky 20. ročníku závodu Běh Máchalkou    
Ženy 4000 m            
1. Plantová Lucie   1986   USK Praha   14:47
2. Šedivá Treza   1985   PSK Olymp Praha   15:55
3. Klimešová Tereza   1984   AC Praha 1890   16:43
4. Vavrušová Helena   1961   AC Praha 1890   17:41
5. Křížová Lenka   1973   AC Praha 1890   21:15
               
Dorostenky 3000 m            
1. Koldová Karolína   1994   ŠAK Novoborská   16:36
2. Odložilová Barbora   1993   ŠAK Novoborská   17:10
               
Muži 5000 m            
1. Erbs Dušan   1979   AC Pardubice   16:57
2. Mráz Václav   1983   Stará Boleslav   17:37
3. Beran Jan   1988   Slavia VŠ Plzeň   18:13
4. Krybus David   1982   KFC ŠH Zlín   19:45
5. Junek Petr   1978   SK Studence   20:41
6. Lekeš Marek   1979   Uherský Brod   22:39
               
Muži veteráni 5000m            
1. Rychetský Tomáš   1966   TMS AISA   18:59
2. Matějovský Pavel   1965   AVC Praha   21:21
3. Adámek Petr   1954   AC Obora Hvězda   24:44
4. Stehlák Oldřich   1948   TJ Liga 100   32:13
               
St. žákyně            
1. Jírová Zuzana   1996   AC Praha 1890   8:53
2. Nečinová Anna   1996   ŠAK Novoborská   9:00
               
St. žáci              
1. Stejskal Jan   1995   ŠSK Újezd nad Lesy   7:40
2. Stejskal Tomáš   1995   ŠSK Újezd nad Lesy   7:54
               
Ml. žákyně 1600m            
1. Trousilová Adéla   1999   AC Praha 1890   6:02
2. Křížová Veronika   1999   AC Praha 1890   6:12
               
Ml. žáci 1600m            
1. Kubš Jakub   1997   ŠSK Újezd nad Lesy   4:47
2. Kunc Ondřej   1996   AC Praha 1890   5:36
3. Novotný Jakub   1998   ŠSK Újezd nad Lesy   6:01
               
Přípravka - dívky 800m          
1. Kerbachová Anna   2000   Spartak Praha 4   2:03
2. Durdová Michaela   2003   SK Jeseniova   2:38
3. Křížová Květa   2001   AC Praha 1890   3:05
               
Přípravka-hoši 800m            
1. Bartoněk Filip   2000   ŠAK Novoborská   2:18
2. Hejzlar Jakub   2002   AC Praha 1890   2:26
3. Bodlák Teodor   2000   AC Praha 1890   2:29
4. Šedivý Jan   2000   ŠAK Novoborská   2:31
5. Mottl Jakub   2000   AC Praha 1890   3:04
               
Štafeta rodiče + děti 800 + 800m        
1. Hejzlar Jakub + tatínek 2002   AC Praha 1890   5:31
2. Mottl Jakub + tatínek 2000   AC Praha 1890   6:07
3.Prior Leoš + maminka 2005   AC Praha 1890   6:26
               
Závod proběhl za deštivého počasí, což , bohužel ovlivnilo účast. Děkujeme všem závodníkům, kteří se 
nenechali odradit a postavili se na start, stejně tak divákům.    
Během závodu nebyl podán žádný protest.        
            Kateřina Zouharová
            ředitelka závodu