AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

SOUPISKA

 

 

Bačová Barbora
(870716)
 
disciplíny:
běhy na středních a dlouhých tratích
 
aktuální forma:
100 m: 15,98 s
800 m:  3:04,28 s
1500 m: 6:56,72 s
2000 m: 9:46,07 s
3000 m: 15:56,01 s

 

 Dvořáková Dana
 (711001)
 
 disciplíny:
 sprinty, vrhy, skoky
 
 aktuální forma:
 100 m: 15,28 s
  200 m: 32,19 s
  300 m: 53,83 s
  100 m př.: 21,34 s
  200 m př.: 38,60 s
  dálka: 399 cm
  trojskok: 8,72 m
  výška: 125 cm
  koule: 7,63 m
  disk: 19,38 m
  oštěp: 18,69 m

 

 Gabrielová Zuzana
 (740114)
 
 disciplíny:
 koule, kladivo, disk
 
 aktuální forma:
 kladivo: 22,46 m
  koule: 10,13 m

 

 Hochmanová Marie
 (990930)
 
 disciplíny:
 sprinty, koule, oštěp
 
 aktuální forma:
 100 m: 14,19 s
  200 m: 29,62 s
  400 m: 68,24 s

 

 Holodňáková Gabriela
 (730127)
 
 disciplíny:
 oštěp, koule
 
 aktuální forma:
 neznámá

 

 Jersáková Tereza
 (770703)
 
 disciplíny:
 koule, oštěp, disk, kladivo
 
 aktuální forma:
  koule: 9,38 m
 oštěp: 34,31 m

 

 Klimešová Tereza
 (840620)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 800 m: 2:30,25
 2000 m: 7:09,54 s
 3000 m: 11:17,68 s

 

 Křížová Lenka
 (740216)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích, překážky
 
 aktuální forma:
 400 m: 79,15 s
 400 m př.: 95,13 s
 800 m: 3:02,70 s

 

 Křížová Veronika
  (990730)
 
 disciplíny:
  běhy na středních tratích
 
 aktuální forma:
 800 m: 2:51,36 s
 
 
 Lenkviková Marie
 (710106)
 
 disciplíny:
 koule, disk, oštěp
 
 aktuální forma:
 neznámá

 

 Novotná Michaela
 (920930)
 
 disciplíny:
 běhy na středních tratích
 
 aktuální forma:
 neznámá

 

 Pecháčková Markéta
 (720610)
 
 disciplíny:
 sprint, skoky
 
 aktuální forma:
  dálka: 4,37 m
  výška: 130 cm
  trojskok: 8,55 m

 

 Rašková Martina
 (820123)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
  neznámá

 

 Svobodová Jitka
 (740426)
 
 disciplíny:
 koule, oštěp, disk
 
 aktuální forma:
 momentálně zraněna

 

 Šárová Petra
 (810201)
 
 disciplíny:
 překážky, koule, dálka, disk
 
 aktuální forma:
 koule: 7,29 m
 dálka: 3,88 m
 100 m př.: 23,68 s
 200 m př.: 43,78 s
 disk: 17,89 m

 

 Trousilová Adéla
 (990804)
 
 disciplíny:
 běhy na středních tratích
 
 aktuální forma:
 800 m: 2:47,69 s

 

 Vavrušová Helena
 (610315)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 800 m: 2:49,07
 1500 m: 6:10,54 s
 2000 m: 7:42,67 s
 3000 m: 12:06,25 s

 

 Zárubová Jana
 (591207)
 
 disciplíny:
 běhy na dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 1500 m: 7:11,02 s
 2000 m: 9:40,37 s
 3000 m: 14:39,71 s

 

 Zemanová Jana
 (720128)
 
 disciplíny:
 sprint, oštěp
 
 aktuální forma:
 100 m: 15,58 s
 200 m: 33,53 s
 oštěp: 17,69 m