AC Praha 1890

Máme nový tartan!!!

 SOUPISKA

 

Bačo Antonín
(861207)
 
disciplíny:
sprinty, skoky
 
aktuální forma:
100 m: 12,65 s
200 m: 25,77 s
400 m: 59,12 s
dálka: 539 cm
trojskok: 10,64 m
 
 Bílý Petr
 (760408)
 
 disciplíny:
 skoky
 
 aktuální forma:
 výška: 165 cm
 trojskok: 10,64 m
 
 Černý Zdeněk
 (850727)
 
 disciplíny:
 běhy na krátkých a středních tratí
 
 aktuální forma:
 neznámá
 
 Doboš Vladimír
 (600423)
 
 disciplíny:
 běhy na středních tratích
 
 aktuální forma:
 300 m: 46,39 s
 800 m: 2:48,17 s
 
 Dvořák Petr
 (680420)
 
 disciplíny:
 běhy na krátkých tratích, koule
 
 aktuální forma:
 100 m: 13,32 s
 200 m: 27,34 s
 300 m: 43,69 s
 400 m: 61,84 s
 
 Fuhrmann Emil
 (600329)
 
 disciplíny:
 skoky, běhy na středních tratích
 
 aktuální forma:
 zraněn
 
 Havelka Petr
 (720818)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 1000 m: 3:05,00 s
 1500 m: 4:37,85 s
 3000 m: 10:00,11 s
 5000 m: 16:58,44 s
 
 Havelka Vlastimil
 (741214)
 
 disciplíny:
 běhy na středních tratích
 
 aktuální forma:
 momentálně zraněn
 
 Hušek Petr
 (690804)
 
 disciplíny:
 skoky, koule, oštěp
 
 aktuální forma:
 dálka: 426 cm
 
 Chaluš Jaroslav
 (590714)
 
 disciplíny:
 skoky, běhy na krátkých tratích
 
 aktuální forma:
 výška: 153 cm
 
 Janovský Jan
 (000328)
 
 disciplíny:
 sprinty
 
 aktuální forma:
 100 m: 12,10 s
 200 m: 24,95 s
 400 m: 56,84 s
 
 Koláčný Václav
 (880602)
 
 disciplíny:
 běhy na krátkých, středních a dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 100 m: 13,32 s
 400 m: 59,56 s
 1000 m: 3:00,11 s
 
 
 
 
 Krofta Jakub
 (000526)
 
 disciplíny:
 sprinty
 
 aktuální forma:
 100 m: 12,48 s
 
 Kunovjánek Aleš
 (650524)
 
 disciplíny:
 výška, oštěp
 
 aktuální forma:
 výška: 158 cm
 dálka: 477 cm
 oštěp: 39,04 m
 
 Míček František
 (710124)
 
 disciplíny:
 běhy na dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 1000 m: 3:20,89 s
 1500 m: 5:00,85 s
 3000 m: 10:51,58 s
 5000 m: 18:38,75 s
 
 
 Mráz Pavel
 (740618)
 
 disciplíny:
 koule, oštěp, disk
 
 aktuální forma:
 koule: 11,18 m
 disk: 22,24 m
 
 
 Poláček Lukáš
 (980811)
 
 disciplíny:
 běhy na středních tratích, štafety
 
 aktuální forma:
 100 m: 12,94 s
 200 m: 27,04 s
 400 m: 61,74 s
 800 m: 2:33,57 s
 1000 m: 3:28,30 s
 
 Ronovský Petr
 (441210)
 
 disciplíny:
 sprint, překážky, štafety
 
 aktuální forma:
 100 m: 15,95 s
 trojskok: 8,60 m
 výška: 130 cm
 dálka: 386 cm
 
 Strasser Dan
 (970422)
 
 disciplíny:
 dálka, trojskok, sprint
 
 aktuální forma:
 trojskok: 10,89 m
 dálka: 544 cm
 200 m: 26,89 s
 400 m: 62,70 s
 
 Šára Pavel (vedoucí družstva)
 (740725)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích, překážky
 
 aktuální forma:
 300 m: 44,29 s
 800 m: 2:15,04 s
 1000 m: 2:43,83 s
 1500 m: 4:34,01 s
 3000 m: 10:08,82 s
 5000 m: 18:12,69 s
 110 m př.: 23,41 s
 400 m př.: 69,45 s
 2000 m př.: 7:08,25 s
 
 Toušek Petr
 (800313)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 momentálně zraněn
 
 Urban Luděk
 (551212)
 
 disciplíny:
 překážky, skoky
 
 aktuální forma:
 trojskok: 10,30 m
 tyč: 230 cm
 110 m př. 23,07 s
 
 Vaněk Petr
 (611208)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích
 
 aktuální forma:
 3000 m: 10:35,41 s
 5000 m: 18:25,60 s
 
 Vosecký Ondřej
 (710910)
 
 disciplíny:
 skoky, koule, oštěp, disk
 
 aktuální forma:
 koule: 9,62 m
 výška: 155 m
 trojskok: 10,62 m
 dálka: 461 cm
 disk: 26,01 m
 
 Vrátný Kamil
 (721023)
 
 disciplíny:
 skoky, běhy na krátkých tratích
 
 aktuální forma:
 výška: 166 m
 dálka: 573 cm
 tyč: 230 cm
 100 m: 13,38 s
 200 m: 26,72 s
 300 m: 43,31 s
 400 m: 59,65 s
 200 m př.: 31,98 s
 
 Zouhar František ml.
 (820824)
 
 disciplíny:
 běhy na středních a dlouhých tratích, tyč
 
 aktuální forma:
 momentálně na hostování v Dukle Praha
 
 Zouhar František st.
 (600124)
 
 disciplíny:
 štafety
 
 aktuální forma:
 neznámá
 
 Zouhar Martin
 (850625)
 
 disciplíny:
 běhy na středních tratích
 
 aktuální forma:
 neznámá